عمومی

قرارگاه جهادی سلامت شهید سلیمانی در اراک افتتاح شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا ، چهارشنبه شب اردوگاه شهید سلیمانی در مسجد ولایت واقع در شهر الغدیر شهرستان اراک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اراک و بسیج برای شناسایی بیماران وووید 19 باز

فرماندار مرکزی در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت: اردوگاه شهید سلیمانی همزمان با کل کشور در مسجد شهر الغدیر اراک به عنوان اردوی بهداشت در محله استان مرکزی افتتاح شد.

سید علی آقازاده گفت: برپایی اردوگاه جامع شهدای سلیمانی توسط سپاه معنوی استان مرکزی اقدامی به موقع بود.

وی گفت: اولویت این اردوگاه باید کسانی باشند که بیماری بیماری کرونا قلب داشته باشند و به خوبی کنترل و شناسایی شوند تا مشکلی برای جامعه و خانواده خود ایجاد نکنند و البته شکستن زنجیره بیماری کرونا کانون همه فعالیت ها است. همه ما باید سعی کنیم زنجیره عفونت را بشکنیم.

استاندار مرکزی گفت: طی دو هفته آینده طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در بسیاری از شهرهای دارای شرایط تاج قرمز ، بیشتر فعالیت های اقتصادی و سایر فعالیت ها بسته خواهد شد و در شهرهای دارای شرایط زرد وضعیت بهتر است.

آقازاده در مورد وضعیت قرمز در اراک گفت: همه باید با همکاری دانشگاه علوم و پزشکی در مرکز استان و فرمانداران در شهرستانها و همچنین شورای امنیت و سایر دستگاه ها برای کنترل این بیماری بسیج شوند.

وی از مردم خواست در این دو هفته همکاری کنند. علیرغم خسارت زیادی که به اقتصاد وارد شده ، سلامت انسان مسئله مهمی است که باید به آن توجه شود.

استاندار مرکزی گفت: با توجه به افزایش بیماری عروق بیماری کرونا قلب و مرگ و میر ناشی از آن ، ما مجبور هستیم طی دو هفته آینده طرح محدودیت تاجگذاری را اجرا کنیم و امیدوارم همکاری مردم همراه با تلاش های باسی در آن اردوگاه ها برای کنترل بیماری ادامه داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا