حوادث

قطعی برق؛ علت برکناری رئیس بیمارستان بروجن

آفتاب‌‌نیوز :

بهرام عین‌اللهی ۱۳ خرداد در جمع‌بندی سفر دو روزه به چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه سلامت مردم برای وزارت بهداشت و درمان در اولویت قرار دارد، اظهار کرد: سلامت مردم و کوتاهی در این حوزه خط قرمز وزارتخانه است، در اورژانس بیمارستان ولیعصر با معطلی بسیار زیاد بیماران مواجه بودیم که علت توسط پرسنل قطعی برق عنوان شد، برق بیمارستان از نکات مهم است.

وزیر بهداشت و درمان افزود: مدیر بیمارستان مسئول است که مشکلات را در کوتاه‌ترین زمان حل کند، دلایل پرسنل قانع‌کننده نبود و به همین دلیل مدیر بیمارستان برکنار شد، مدیر باید مسئولیت خود را به نحو احسن انجام دهد، در حوزه پزشکی حتی ثانیه‌ها نیز ارزشمند است و امکان دارد بیمار دچار مشکل جدی شود.

وی در خصوص دستاوردهای سفر به چهارمحال و بختیاری، یادآور شد: در این استان در دولت سیزدهم شاهد خدمات شایسته در حوزه بهداشت و درمان بودیم، مراکز درمانی این استان مجهز به پنج دستگاه ام آر آی و دو دستگاه سی تی اسکن مجهز شدند، چند مورد افتتاحیه و کلنگ‌زنی نیز انجام شد.

عین‌اللهی بیان کرد: در سفر به چهارمحال و بختیاری به‌دنبال احصای مشکلات بودیم، بعد از ۱۰ سال دانشکده پرستاری و مامایی شهرکرد افتتاح شد، البته این دانشکده نیازمند تجهیزات است، برای تجهیز کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برنامه داریم.

وزیر بهداشت و درمان با اشاره به اینکه ساختمان مرکز بهداشت کوهرنگ تا یکماه آینده افتتاح و به‌بهربرداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: این طرح حجم مراجعات به بیمارستان امام سجاد کوهرنگ را کاهش می‌دهد، در باباحیدر مرکز شبانه‌روزی خدمات سلامت تا دهه فجر افتتاح می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: یک کلینیک خیری در شهرستان بروجن نیز احداث خواهد شد، خیرین خوبی در بروجن وجود دارد که تعداد بالایی مرکز درمانی توسط خیرین در این شهرستان احداث شده است.

دکمه بازگشت به بالا