فرهنگ و هنر

لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت ایثارگران در دستگاه ها

مجله تفریحی زیباروز/گیلان دبیر مشاور شورای وزیران در امور ایثارگران خواستار استفاده حداکثری از ظرفیت های ایثارگران در دستگاه های اجرایی شد و تصریح کرد: دولت اعتبارات خوبی را برای بنیاد شهید و امور ایثارگران برای حل معضل حوزه شهید اختصاص داده است.

رضا رحیمی نسب در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان که در تالار غدیر استانداری گیلان برگزار شد، با بیان اینکه برکت یاد و خاطره شهدا در جامعه جاری است، گفت: خدمتگزاری جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران است و توفیق الهی است.

وی با بیان اینکه همه مسئولان استانی و کشوری در قبال خانواده شهدا و ایثارگران مسئول هستند، افزود: دستگاه های اجرایی باید در اجرای قوانین و مقررات مربوط به ایثارگران کوشا باشند.

دبیر مشاور امور ایثارگران در هیات وزیران بر ضرورت حضور مشاوران امور ایثارگران در دستگاه ها تاکید کرد و گفت: مشاوران امور ایثارگران می توانند در حل مشکلات پیش قدم بوده و از تشریفات پرهیز کنند.

رحیمی نسب آحاد جامعه را مسئول ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و تصریح کرد: عزت و کرامت شهدا باید در جامعه نهادینه و حفظ شود چرا که شهدا مهمترین سرمایه خود یعنی جان خود را فدا کردند تا این دولت، نظام و ملت عزت و اقتدار خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تکریم فرزندان شهدا و ایثارگران باید در دستور کار نهادها قرار گیرد، گفت: امروز خانواده های شهدا و مدافعان، آزادگان و جان باختگان نماد فرهنگ قربانیان و ایثارگران هستند و از انقلاب اسلامی و انقلاب اسلامی دفاع می کنند. آرمان های نظام و دستاوردهای کشور.

دبیر شورای وزیران در امور ایثارگران به رویکرد دولت سیزدهم برای عملیاتی شدن قوانین مربوط به ایثارگران اشاره کرد و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یک سال از دولت سیزدهم می گذرد، شاهد صدور شش مصوبه ملی و استانی بوده ایم. اطلاعیه در زمینه جانبازان

رحیمی نسب همچنین خواستار استفاده حداکثری از ظرفیت های ایثارگران در دستگاه های اجرایی شد و تصریح کرد: دولت اعتبارات خوبی را برای بنیاد شهید و امور ایثارگران در جهت رفع مشکلات ایثارگران در نظر گرفته است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا