عمومی

لزوم توجه جدی به حوزه فرهنگ و هنر/ کم کاری‌ها پذیرفته نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین از آستانه اشرفیه، مراسم بزرگداشت سرود گروه «آقای خوبی» آرهچهارشنبه شب با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در تالار شهر آستانه اشرفیه برگزار شد.

راه زنده ماندن یک گروه هنری بازتولید آن است

فرمانده قدس گیلان در این مراسم راه بقای این گروه را بازتولید آن دانست و تصریح کرد: باید گروه های دیگری نیز در شهرستان به این گروه اضافه شود زیرا برای ادامه حیات گروه هنری و مذهبی نیاز به تکثیر دارد.

سردار محمد عبدالله پور به اجرای بعدی سرود این گروه به رنگ آسمان برای شهید سرفراز توسط شهید خوش سیرت اشاره کرد و گفت: امید است در دیگر حوزه های این سرود گروه اقدامات مختلفی انجام دهد و حتما مورد حمایت قرار گیرد. سپاه و بسیج».

وی با تاکید بر اینکه حوزه فرهنگ و هنر باید جدی گرفته شود، کم کاری در این حوزه را تکذیب کرد و افزود: سرود آقای خوبی آرهنمونه کار آتش نشانی به تشخیص عصر حضرت است.

هر چیزی بیان خود با زبان هنری مؤثر است

امام آستانه اشرفیه روز جمعه در مراسم تجلیل از اعضای سرود گروه «آقای خوبی» با بیان اینکه هر آنچه به زبان هنر گفته می شود تأثیرگذار است، گفت: قرآن کریم دارای آهنگ و صوت خاصی است. قرآن زیبایی آن است و خداوند هیچ پیامبری نفرستاد.» مگر اینکه صدای خوبی داشت.

حجت الاسلام احمد طیبی با تاکید بر اینکه خداوند انسان را زیبا آفرید، بیان احکام الهی به زبان هنر را از نظر اثربخشی مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: هر چه دانش آموزان بیشتر در زبان هنر و دین غوطه ور شوند، آینده روشن تری خواهد داشت. .

وی در خصوص عملکرد فوق العاده گروه آقای خوبی ها افزود: انتظار می رود با حمایت های بیشتر در جهت فعالیت بیشتر این گروه ها گام برداریم.

دکمه بازگشت به بالا