حوادث

مار فوق سمی در منطقه صنعتی خرمدشت زنده‌گیری شد

مجله تفریحی زیباروز/تهران مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس از زنده‌گیری یک حلقه مار فوق سمی در منطقه خرمدشت خبر داد.

امیرحسین ملأشور صبح سه‌شنبه ۲۲ خردادماه ۱۴۰۳ ضمن تأیید خبر زنده‌گیری یک حلقه مار سمی در یکی از مناطق پردیس، اظهار کرد: همه ساله با گرم شدن محسوس دما و نزدیک شدن به فصل تابستان شاهد حضور برخی حیوانات در مناطق پایین دست شهرستان پردیس هستیم.

وی با بیان اینکه در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، وجود یک حلقه مار سمی در یکی از مناطق صنعتی شهرستان پردیس گزارش شد، ادامه داد: نیروهای امدادی ایستگاه شماره ۲(خرمدشت)  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس در حداقل‌ترین زمان ممکن به محل مشاهده این مار در منطقه خرمدشت و محوطه کارگاهی منطقه اعزام شدند.

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس با تأکید بر اینکه مأموران آتش نشانی برای مواجهه با اینگونه موارد آموزش‌های لازم را دیده‌اند، افزود: دقایقی پس از حضور مأموران مار فوق سمی با طول حدود ۱۳۰ سانتی‌متر از محل مذکور زنده‌گیری شد.

وی با اشاره به اینکه وجود این مار سبب رعب و وحشت در بین کارگران و اهالی شده بود، خاطرنشان کرد: شهروندان این را بدانند که حیوانات پس از زنده‌گیری تحویل عوامل محیط زیست می‌شوند.

یک بهله شاهین شکاری در پردیس زنده‌گیری شد

مار فوق سمی در منطقه صنعتی خرمدشت زنده‌گیری شد

رئیس  آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس گفت: در پی  تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵  در خصوص ورود یک بهله پرنده شکاری به داخل باشگاه ورزشی، آتش‌نشانان به این مجموعه ورزشی واقع در شهر پردیس اعزام شدند.

امیرحسین ملأشور افزود:  یک بهله پرنده شکاری شاهین  به دلیل بازبودن پنجره، بطورناگهانی وارد فضای باشگاه ورزشی و موجب ترس و نگرانی مراجعین شد.
وی ادامه داد : آتش نشانان بلافاصله با بکارگیری تجهیزات تخصصی، این پرنده را بدون هیچ آسیبی به دام انداخته  و تحویل عوامل محیط زیست خواهند کردند.
انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا