ورزشی

مجازات سنگین در انتظار آزمون به خاطر یک عکس جنجالی

به گزارش خبرگزاري آنلاين ، باشگاه Zenit نسبت به رفتار سردار ازمون در زمان همه گيري Coronavirus واکنش نشان داد. زنیت مهاجم ایرانی به دلیل نقض قوانین فاصله اجتماعی از این باشگاه به شدت نظم و مجازات خواهد شد.

هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ بین زنیت و کارل که به نفع زنیت به پایان رسید ، روز جمعه در سن پترزبورگ برگزار شد. روز بعد ، صفا هادی هافبک عراقی و سردار ازمون در یک عکس در آغوش یکدیگر قرار گرفتند و عکسی از دیدار دو بازیکن بین تیم های ملی فوتبال ایران و عراق به زودی منتشر شد.

زنیت در بیانیه ای گفت: “بازیکن ما قوانین اپیدمی COVID-19 را در داخل باشگاه و تیم و همچنین رفتارهای نادرست وی و نه فقط سلامتی وی نقض کرده است.” درعوض ، سلامت اقوام و اعضای تیم را به خطر می اندازد.

“این بازیکن امروز تست کورونا را پشت سر گذاشت. نتایج در ساعات آتی مشخص خواهد شد ، اما در هر صورت ، سخت ترین مجازات های انضباطی و مالی براساس پروتکل داخلی باشگاه برای کاپیتان معاینه اعمال خواهد شد.”

سردار ازمون یکی از بازیکنانی است که شایعه شده است که تابستان از زنیت خارج می شود و از ناپولی به عنوان جدی ترین مشتری وی یاد شده است.

بیشتر بخوانید: افتخاری که دایی و خداداد به دست آوردند و بسیاری نیز چنین نکردند

256 251

دکمه بازگشت به بالا