عمومی

مدعیان یاوه گو از کدام حقوق بشر دم می‌زنند؟

بر اساس پایگاه خبری ،

به دنبال حمایت مجدد رئیس جمهور فرانسه از کاریکاتورهای تحقیرآمیز علیه پیامبر گرامی اسلام (ص) ، رئیس مجلس خبرگان با صدور بیانیه ای اقدام غیرمنطقی امانوئل مکرون را محکوم کرد.

متن بیانات آیت الله جنتی به شرح زیر است:

به نام خدا

شجاعت توهین آمیز رئیس جمهور فرانسه ماکرون نسبت به میدان روشن پیامبر گرامی اسلام (ص) و حمایت مجدد وی از کاریکاتورهای تهاجمی علیه حضرت خاتمی مرتبت مصطفی مصطفی (ص) به بهانه حمایت از آزادی بیان و همه آزادگان جهان را به وجد آورد.

چگونه است که مدعیان فرهنگ و تمدن غرب و طرفداران لیبرال دموکراسی که از حقوق بشر نفس می کشند در چنین حوادثی به خواب می روند و علاوه بر این ، به پیامبری که “فضل جهان” و “منادی اخلاق بشری” و نژاد است ، هتک حرمت و اهانت می کنند. و نزدیک به دو میلیارد نفر او را در سراسر جهان دنبال می کنند ، و پیروان واقعی ادیان آسمانی به او احترام و احترام می گذارند ، آیا آنها به راحتی عبور می کنند؟ در واقع کدام حقوق بشر این متقاضیان بی معنی را القا می کند؟

چگونه است که در این کشور به رسانه های جمعی و دستگاه های تبلیغاتی ضد اسلام گرایی و اسلام هراسی اجازه داده شده و حتی با خشم بسیار حمایت می شود ، اما اگر هر شخص یا رسانه ای بخواهد از جنایات رژیم صهیونیستی صحبت کند یا انتقاد کند ، مجازات شدیدی خواهند داشت ؟ آنها مدعی چه نوع آزادی بیان هستند؟

مجلس خبرگان رهبری ، با محكوم كردن این عمل شنیع رئیس جمهور فرانسه ، رهبران كشورهای اسلامی ، عموم مردم مسلمان و پیروان واقعی ادیان ابراهیمی را به ابراز انزجار از اقدام غیرمنطقی امانوئل مكرون با اتحاد در برابر چنین جسارتی در قرآن كریم و پیامبر (ص) نشان می دهد عظمت اسلام نباید ساکت و مطمئن باشد که انشالله دیگر شاهد چنین اعمال شرم آور نخواهیم بود.

(من عضو دولت و عضو دولت هستم)

احمد جنتی
رئیس مجلس خبرگان رهبری

دکمه بازگشت به بالا