عمومی

مدیریت اجرایی اسرائیل در تقابل ایران و آمریکا

هر روایت مبتنی بر اهداف و مقاصد موضوع است و از آن مطلع می شود. در همین حال ، تهران نظرات خود را دارد و شرکت هواپیمایی ماهان آن را یک اقدام تروریستی می داند. از طرف دیگر ، ایالات متحده با تکیه بر دیدگاه ها و دیدگاه های خود که سپاه پاسداران در سازمان های تروریستی قرار داده و شرکت هواپیمایی ماهان را به عنوان وابسته به سپاه معرفی می کند ، ایران را مقصر می داند و اظهار می دارد که برای انتقال نیروها و کمک به سوریه در ابعاد مختلف پوشش لازم وجود دارد. .

ضمناً Centcom فرمان مرکزی ایالات متحده وی اظهار داشت: در این حالت جنبه های حقوقی و استفاده از روش ها و سازوکارهای حرفه ای مطابق با قوانین نظام بین الملل و براساس تأیید مسیر مسیر هواپیماهای مسافربری و عزیمت آن از کریدور هوایی هواپیماهای مسافربری این اقدام را انجام داد. است.

بدین ترتیب ، این دو روایت در دستگاه فکری افکار عمومی منعکس شده و البته هر یک از لهجه ها می توانند این واقعه را براساس اعتباری که به گویندگان ارائه می دهند ، ارزیابی کنند.

اما آنچه در این تحلیل باید مورد توجه قرار گیرد این است که نزدیکی هواپیماهای نظامی آمریكا به هواپیمای ایرانی در سوریه ، بازتاب فوری آن و عدم موضع گیری آن در كشورهای مختلف در بین سفر وزیر خارجه ایران به عراق و روسیه انجام شده است. جایی که محمد جواد ظریف با ولادیمیر پوتین صحبت کرد و بعد دیدیم که ترامپ با پوتین تلفنی صحبت می کند. این تحولات به پیشرفت های چشمگیر در منطقه پس از اقدامات اسرائیل علیه نیروهای ایرانی در سوریه و درگیری احتمالی احتمالی در حادثه نطنز اشاره دارد.

در همین حال ، روسای مشترک کارمندان به یک سفر غیر منتظره از تل آویو می روند و بصورت حضوری با رهبر نظامی ، امنیتی و سیاسی اسرائیل دیدار می کنند. پیش از آن ، ماهواره Ofogh 16 در حال جابجایی به فضا بود تا بتواند اطلاعاتی از محیط ایران جمع کند. البته این با درخواست تل آویو برای سوختگیری هواپیماها و سوخت هواپیماهای اسرائیلی از واشنگتن و همچنین توافقنامه ایالات متحده نیز پشتیبانی می شود. اگر این موارد را اضافه کنیم ، می توانیم احتمال پرواز هواپیماهای نظامی علیه هواپیمایی ماهان را نوعی هشدار برای حرکت نسبتاً مستقیم ایالات متحده در منطقه علیه جمهوری اسلامی ایران و نیروهای ایرانی در منطقه بدانیم. حملات هوایی اسرائیل به نیروهای تحت حمایت ایران یا ایران ،

310311

دکمه بازگشت به بالا