عمومی

مدیر کانون‌های خدمت رضوی بوشهر معرفی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، آئین تکریم و معارفه مدیر کانون‌های خدمت رضوی بوشهر پنج شنبه شب با حضور مسئولان کشوری و استانی در محل سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی بهزیستی محله امام خمینی (ره) مرکز استان برگزار شد.

مدیر مرکز خادم یاری و کانون‌های خدمت رضوی کشور در این آئین، اظهار کرد: کار خادمیاری یک کار تشکیلاتی رسمی و جهادی در ارائه خدمات در راستای محرومیت‌زدایی و ترویج فرهنگ و معارف رضوی است.

مهدی رضوی‌کیا با بیان اینکه کارها و سایر فعالیت‌های خادمیاری باید دارای اثرگذاری عمیق معنوی و زیرساختی عرفانی باشد، افزود: شبکه خادمیاری یک شبکه خودکفا با استفاده از ظرفیت‌های خیریه مردمی و اجتماعی در سایر نقاط شهری و روستایی کشور است.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی بوشهر معرفی شد

رتبه اول بوشهر در پنجمین رزمایش مواسات کشور

مدیر مرکز خادمیاری و کانون‌های خدمت رضوی کشور در ادامه با اشاره به اینکه بوشهر عملکرد بسیار خوبی در شبکه‌سازی خادمیاری بنا به نسبت جمعیتی دارد، خاطرنشان کرد: استان بوشهر در برنامه پویش مهربانی و مرحله پنجم رزمایش مواسات مؤمنانه کشور رتبه اول را کسب کرد و همچنین بوشهر در شبکه‌سازی پویش خانگی قرآن رضوی و پویش لوازم تحصیلی رتبه خوبی در کشور نسبت به سال ۱۴۰۰ داشت که این پیشرفت به یمن وجود ساحت حضرت ثامن الحجج (ع) است.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی بوشهر معرفی شد

فعالیت بیش از ۱۵۰ هزار نفر خادمیار در شبکه کانون‌های رضوی

رضوی‌کیا بیان کرد: نزدیک به ۴ هزار کانون‌های خدمت رضوی طی ۲۰ فرایند نظام‌مند با عضویت ۱۵۶ هزار نفر خادمیار در بخش‌های بانوان و خانواده، سلامت، اشتغال، زیارت، قرآنی، کتاب و کتابخوانی، مشاوره، حقوقی، تربیت بدنی، نوجوانان و جوانان، فرهنگی و تبلیغی، محصولات هنری، علمی، شعر و ادبیات فارسی مشغول به فعالیت و خدمت‌رسانی هستند.

در این مراسم طی احکامی از خدمات فرید محبی، مدیر سابق کانون‌های خدمت رضوی بوشهر تقدیر و مهران خوردبین‌مقدم به عنوان مدیر جدید این مجموعه رضوی منصوب و معرفی شد.

دکمه بازگشت به بالا