ورزشی

مربی‌های نام‌آشنا در فهرست تیم ملی جوانان

طبق این گزارش شفافقرعه کشی مسابقات قهرمانی فوتبال جوانان آسیا پنجشنبه هفته گذشته در مالزی برگزار شد و تیم های ملی ایران رقیب خود را شناختند. تیم های ملی زیر 19 سال ایران با ازبکستان در گروه اول هستند و اندونزی و کامبوج در یک گروه قرار دارند که به اندازه کافی قدرت لازم برای حضور در دور بعدی را ندارند اما در عمل هر سه تیم در سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری داشته اند.

با این حال ، تنها مشکل تیم ملی جوان استعفای سیروس پورموسوی از هدایت تیم است که در مدت زمان کوتاهی تا آماده سازی تیم ملی جوان ، علی رغم مشکلات تاج و بسته شدن اردوهای تمرینی ، به یک مشکل بزرگ تبدیل شد.

مسابقات قهرمانی زیر 19 سال AFC از 14 اکتبر تا اول نوامبر برگزار می شود و البته مدت ها پیش خواهد بود که سرمربی جدید سرمربی باشد ، بنابراین کمیته فنی و کمیته جوانان به دنبال مربی آشنا با فعالیت های اصلی تیم هستند. یا در صورت امکان گزینه ای که سابقه مربیگری را در این گروه سنی دارد.

در سالهای اخیر مربیانی چون عباس چمنیان ، امیرحسین پیروانی ، حمید استیلی و غیره سابقه مربیگری در رده های سنی پایه را داشته اند و برخی نیز به موفقیت هایی دست یافته اند که می توان به ارتقاء تیم ملی جوانان در جام جهانی 2017 زیر 17 سال اشاره کرد. و زیر 20 برجسته.

با توجه به مدت کوتاهی که برای پرورش بازیکنان و ایجاد هماهنگی در بین بازیکنان باقی مانده است ، باید دید که هیئت فنی فدراسیون فوتبال چه مواردی را در نظر خواهد گرفت و آیا در نهایت مورد تأیید هیئت مدیره اتحادیه فوتبال خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا