مردم با حضور در انتخابات از حرم جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اسلامی ایران |انتخابات

به گزارش خبرنگار آنلاین، عبدالله صادقی پس از انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز شاهد حضور پر شور مردم در صحنه انتخابات هستیم و وقتی نگاهی گذرا به جمعیت مردم می‌اندازیم متوجه می‌شویم که در این انتخابات نسبت به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه حضور مردم بسیار پر شور تر است.

رئیس دفتر شورای نگهبان در هرمزگان در ادامه بیان کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری اصل انتخابات مشارکت حداکثری مردم است، میزان رأی ملت است پس بعد از این انتخابات پر شور انتخاب فرد اصلح صورت خواهد گرفت و مردم این اصلح را بر کرسی ریاست جمهوری خواهند نشاند.

وی افزود: مردم در امتداد حضور حداکثری خود در تشییع پیکر شهید جمهور در انتخابات حضور پیدا کردند و در چهلمین روز از شهادت شهید آیت الله رئیسی سرنوشت کشور را به خوبی رقم خواهند زد.

صادقی همچنین گفت: امروز دقیقاً همان روزی است که نیروی‌های خادم باید پای کار انقلاب بیایند و برای استحکام شیرازه انقلاب به تعبیر سپهبد شهید قاسم سلیمانی از حرم جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

وی با اشاره به اهمیت تک تک رأی های مردم تشریح کرد: در کل استان هرمزگان یک هزار ۴۴۹ صندوق اخذ رأی وجود دارد و مردم می‌توانند در نزدیک ترین شعب اخذ رأی، رأی خود را به صندوق بیاندازند.

دکمه بازگشت به بالا