استان ها

مردم قدردان تلاشهای نیروهای خدوم انتظامی هستند

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز از گیلان؛ اسدالله عباسی در دیدار صمیمانه با نیروهای خدوم‌ انتظامی، پلیس راه و‌ راهور گیلان که با حضور سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی استان همراه بود؛ با قدردانی از زحمات نیروهای انتظامی در حوزه های مختلف و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز گفت: از زحمات تمامی نیروهای خدوم‌ انتظامی، پلیس راه و راهور نهایت قدردانی را داشته و صمیمانه از زحمات شما به ویژه از فرمانده دلاور نیروی انتظامی استان، سردار ملکی نهایت تشکر را دارم.

وی با اشاره به حضور موثر نیروهای پلیس راه و راهور در جاده‌های گیلان در فصول مختلف سال گفت: فرماندهان و مجموعه پلیس راه و راهور در سرمای زمستان و گرمای تابستان در جاده‌های استان به طور شبانه روزی زحمت کشیده و برای حفظ امنیت و کاهش تصادفات و فوتی‌های ناشی از تصادفات جاده‌ای تلاش می‌کنند که باید این فداکاری‌ها برای همگان تبیین شود.

استاندار گیلان، این استان را یکی از مقاصد مهم گردشگری در کشور دانست و تصریح کرد: گیلان استان هدف گردشگری در کشور بوده و میزان سفر انجام شده به گیلان بعد از دوران کرونا بیشتر شده است ولی با این حال  شاهد کاهش فوتی ناشی از تصادفات جاده ای در این استان بودیم که این مهم نشان دهنده تلاش مامورین نیروی انتظامی در جاده‌ها است.

استاندار گیلان با تاکید بر اهتمام دولت بر فراهم آوری امکانات لجستیکی در جاده‌های گیلان گفت: مردم قدردان تلاشهای نیروهای خدوم انتظامی هستند و سعی بر این است تا با اعتبارات موجود، کنترل هوشمند در جاده های گیلان افرایش یابد.

وی با اشاره به شناسایی نقاط پرخطر در جاده‌های گیلان گفت: نقاط پرخطر جاده‌ای در گیلان شناسایی شده و اقدامات لازم برای رفع این نقاط در حال انجام است.

نماینده‌ عالی دولت در گیلان با بیان اینکه فوتی‌های ناشی از تصادفات جاده‌ای منجر به کاهش نشاط در جامعه می‌شود، تصریح کرد: در ۲ دهه اخیر یک چهارم جامعه بر اثر آسیب های ناشی از تصادفات رانندگی در حوزه جمعیت دچار خسران شدند که باید برای این مسئله اقدامی عاجل اتخاذ شود.

عباسی نقش بیمارستان تروما در کاهش فوتی ناشی از تصادفات جاده‌ای را بسیار موثر برشمرد و افزود: مسئله بیمارستان تروما بسیار مهم است و در گیلان فقط بیمارستان پورسینا دارای این ویژگی است ولی با تلاش دولت سیزدهم در سایت لاکان که در حال افتتاح است به حوزه تروما توجه جدی شده است.

وی با تغییر هندسی محور سنگر_امام‌زاده‌هاشم خبر داد و گفت: جاده محور سنگر_امام زاده هاشم به سمت رودبار به منظور کاهش بار‌ترافیکی به سمت برگشت به تهران از این محور باید تغییر هندسی انجام شود.

در این دیدار صمیمانه فرمانده انتظامی استان، فرمانده پلیس راه و فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان هریک در سخنانی با قدردانی از همراهی استاندار در پیشبرد اهداف نیروی مقدس انتظامی، گزارش فعالیت های خود را اعلام کردند.

سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی گیلان حضور میدانی و اثربخش شخص دکتر عباسی استاندار گیلان در موضوعات مختلف استان بویژه حوزه انتظامی را بسیار نیکو برشمرد و گفت: سابقه خدمت در استانهای زیادی را دارم که الحق و الانصاف شاهد اینچنین حمایتی از سوی نماینده عالی دولت در استان نبوده ایم و از این بابت از دکتر عباسی نهایت قدردانی را دارم.

در پایان این نشست صمیمانه با حضور نماینده عالی دولت در گیلان از تلاش فرماندهان پلیس راه و راهور استان با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

استاندارگیلان: مردم قدردان تلاشهای نیروهای خدوم انتظامی هستند

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا