عمومی

مساجد به پایگاه‌های جمع آوری کمک برای نیازمندان تبدیل شده اند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام عباس جعفری جمعه امروز جمعه در مراسم نماز حضور داشت. کوهبانان مراجعه به اپیدمی تاج وی اظهار داشت: این شرایط مختص ایران نیست و در بیشتر کشورهای جهان رخ داده است.

وی با اشاره به تلاش های خستگی ناپذیر پرسنل مراقبت های بهداشتی ، اظهار داشت: طبق توصیه کارشناسان ، باید در این مدت به توصیه های بهداشتی توجه ویژه ای داشته باشیم.

جعفری با اشاره به برگزاری مراسم نماز جمعه در مناطق سفید کشور اظهار داشت: مومن باید در این آیین با رعایت نکات بهداشتی و پوشیدن ماسک در این مراسم شرکت کنند.

جمعه مغناطیس کوهبانان وی اظهار داشت: ایران در تلاش شبانه روزی پرسنل پزشکی سایر کشورها در زمینه مدیریت موفق بوده است. تاج موفق تر باشید.

وی با اشاره به ایجاد کارگاه های تولید ماسک و ضد عفونی کننده ، گفت: مساجد به پایگاه های جمعی بیا کمک به نیازمندان تبدیل شده است Y و همه در میدان حضور دارند تا تمریناتی را که توسط مقام معظم رهبری انجام شده است ، انجام دهند Y.

جعفری گفت: در این شرایط مسئولان باید نواقص را تأیید کرده و برطرف کنند.

طبق اطلاعیه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کرمان ، امروز نماز جمعه در 11 مکان در استان کرمان از جمله شهرهای رودبار جنوبی ، زهکلوتکهنوج ، فاریاب مانوجان، نودژ، لیستریگان کوهبانان، پابدانا و بافت باقی مانده است. وضعیت این شهرها توسط ستاد ملی تاج هدف اعلام شده است.

دکمه بازگشت به بالا