استان ها

مس نوین با تفکر جدید این شکست‌ها را جبران خواهد کرد

مس نوین با تفکری نو این کمبودها را جبران خواهد کرد

شکست خانگی مقابل شهدا رازکان کرج اگرچه تلخ بود اما باید به سرعت فراموش شود و مس نوین را جبران کرد.

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز؛ مس نوین فصل خوبی را در لیگ دسته دوم سپری نکرد و پس از اینکه رضا ترک زاده نتوانست نتایج خوبی با مس نوین کسب کند و طرفین از هم جدا شدند، مدیریت این تیم به احمد نخعی سپرده شد تا از تجربیات ارزنده و بالا برخوردار باشد. درست مانند فصل گذشته، او می تواند برای کمک به بازیکنان جدید و نجات آنها از شرایط بحرانی قدم بگذارد.

مس نوین اما در هفته نهم حضورش با نخعی نتیجه ای بهتر از شکست خانگی مقابل شهید رزکان کرج کسب نکرد تا این تیم پس از دو بازی بدون شکست، ششمین شکست فصل خود را متحمل شود و در پایان فصل باقی بماند. 5 امتیاز. .

بدون شک این نتیجه ای نبود که نخعی در ابتدای کار با مس نوین انتظار داشت. اما با توجه به زمان کوتاه و 10 روزی که در اختیار داشت و البته رکوردی که از فصل گذشته به جا گذاشت، می توان امیدوار بود که بازیکنان جدید در آینده نتایج بهتری کسب کنند.

تیم مس نوینا یکی از جوان ترین و بومی ترین تیم های لیگ 2 است و این بازیکنان هنوز راه زیادی در فوتبال در پیش دارند و باید با تمرکز و درس گرفتن از شکست های فعلی تلاش کنند تا نتایج را جبران کنند. متفاوت تر از آنچه ثبت کرده اند، برای پیروزی در ادامه فصل.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 به i رای دهید 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا