عمومی

مشارکت در جهاد تبیین وظیفه همگانی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام محمدرضا طاهری شنبه شب در همایش سران جهاد. توضیح در دعای جمعه گناوه با اشاره به لهجه اهل بیت(ع)و) و معصوم برای احیای امر در مجالس ذکر اهل بیت(ع)و) فرمود: در مجالس ذکر اهل بیت(ع)و) ما باید برای احیای ماده، محور اصلی مکتب، تحقق حاکمیت و جهانی شدن همه ابعاد مورد نظر قرآن در همه شئون زندگی انسان تلاش کنیم که معنای واقعی توحید همین است.

وی افزود: توحید و خداپرستی فقط در نماز نیست، بلکه باید در مناسبات اقتصادی بازار، روابط فرهنگی و سیاسی، هنر و موسیقی و در رسانه باشد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: این توحید چیزی است که مصداق عینی و جریان آن در سیره و اهداف حکومت اهل بیت است.و) تحقق می یابد و اوج و کمال آن در زمان ظهور امام زمان (عج) خواهد بود.اوه) خواهیم دید.

فرمود: هنگامی که مکتب اهل بیت(ع)و) با شبهات و ابهامات و بحث هایی که مخاطب را به تردید می اندازد، با نگاه به ابعاد مختلف اصل التزام دینی به شیوه ولایت، الگوی رفتاری فرد متمایل به ولایت، حجاب و عفاف، رفتار دینی، هجمه می شود. فعل و انفعالات. بر اساس هماهنگی و زندگی مطلوب است.دین در موضوعات مربوط به حاکمیت ایمان همه مورد حمله دشمن قرار گرفت.

وی یادآور شد: رهبر معظم انقلاب که ناظر هوشیار و تیزبین نظام هستند، شرایط را به گونه ای تشخیص دادند که در حال حاضر برای مقابله با تهاجم عظیم فرهنگی که دشمن هزینه های میلیاردی بر آن داشته است. و آن با تمام توانش گرفتن توانایی برخورد با مبانی اسلام انقلابی و مکتب اهل بیت(ع)و) برنامه کم اهمیت و با حمله به نقطه مرکزی ایمان مردم به دین و ایمان به ولایت فقیه، همه باید وارد میدان شوند.

وی اعلام کرد: در جنگ حزبی که دشمن با ظرفیت های وسیع علیه باورها و باورهای دینی و انقلابی مردم به راه انداخته است باید سازماندهی و بسیج عمومی و گسترده مردمی وجود داشته باشد تا بر این تهاجم غلبه شود. .

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: در حال حاضر دشمنان باور عمومی به مرزبانان نظام به آنها حمله کرده اند و هر یک از علمایی که احساس وظیفه می کنند و محتاط و بصیر هستند باید بیرون بروند. وارد میدان می شوند و کسانی که احساس می کنند مسئولیت بیشتری بر عهده می گیرند و بیشتر مورد حمله دشمن قرار می گیرند.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی که رهبر معظم انقلاب حکم جهاد را صادر کردند، من و شما که حساسیت های دینی خودمان را داریم. پف برای حساس شدن به برخی کلمات باید خود را موظف بدانیم که مطابق آن عمل کرده و کار را بپذیریم.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب تاکید زیادی بر جهاد تبیین داشته اند و در 8 ماه گذشته 50 بار بر ضرورت جهاد تبیین تاکید کرده و بارها نیز ضرورت آن را بیان کرده اند، لذا همه باید توجه جدی داشته باشیم. به عمل و بازاریابی این جهاد.

شرکت در جهاد وظیفه همه است

حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه رهبری فرمودند جهاد وظیفه همه است و همه باید به میدان بیایند، یادآور شد: روزی روزگاری جهاد جنگ سختی بود و همه حاضر بودند تا با دشمن بجنگند تا حمله دشمن را دفع کنند. امروز نیز حمله ناجوانمردانه دشمن در جنگ حزبی بر خلاف ایمان مردم به باورهای اسلامی و انقلابی صورت گرفت که رهبری و ولی فقیه وقت آن را جهاد اعلام کردند.

وی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یکی از نهادهای موثر انقلابی وظیفه دارد در این زمینه اقدام کند، برای تبیین برنامه جهاد کند. کم اهمیت و در راستای آموزش اقشار مختلف گام های مهمی برداشت.

وی ادامه داد: یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب در جهاد این است که همه باید به میدان بیایند و ایشان بیشترین اولویت را به جوانان و جایگاه جهاد می دهند. توضیح هیئت مدیره را اعلام کرد که چارچوب کار ما را به وضوح مشخص می کند.

وی گفت: سازماندهی تبلیغات به منظور آموزش و ورود به عرصه جهاد توضیح وی سامانه «احد جهاد» را راه اندازی کرد که تمامی اقشار و مخاطبان می توانند با ثبت نام با شماره 10004615 کلمه لبیک را ارسال کرده و به عضویت این سامانه درآیند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: در این سامانه افراد ثبت نام شده طبقه بندی می شوند و بر اساس این طبقه بندی توسط تیم های قوی برای انجام عملیات های مختلف سایبری و پاسخگویی به سوالات پشتیبانی و آموزش می بینند. .

وی گفت: در این جنگ ترکیبی و شناختی که از آن به مرحله پایانی به سوی رهبری تعبیر می شود، همه باید به میدان رفته و با حضور در فریضه جهاد تبیین و روشنگری تا شکست کامل دشمن، ایفای نقش کنند. .

دکمه بازگشت به بالا