ورزشی

مشخص شدن ۷ تیم با سه مهمان ناخوانده/ استقلال فعلا اسیر شده است! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور در حالی از روز گذشته آغاز شد که پیروزی 3 بر صفر نساجی مازندران مقابل گل گهر سیرجان آغاز شگفتی این مرحله است.

شکست شاگرد امیر قلعه نویی از ملی پوش مازندرانی، پرافتخارترین مربی ایرانی را مجبور کرد از تکرار جام حذفی خودداری کند و به امیدهایش در لیگ برتر ادامه دهد.

شناسایی 7 تیم با سه مهمان ناخوانده / استقلال فعلا اسیر است!

شگفتی رقابت های لیگ یک با پیروزی پر گل خیبر خرم آباد مقابل صنعت نفت آبادان دنبال شد. نماینده منطقه لرستان که در این فصل باز هم نتایج خوبی در رقابت های لیگ یک کسب کرده بود، مقابل نفتا آبادان که با مشکلات مالی متعددی دست و پنجه نرم می کند، نتیجه پنج بر یک فوق العاده را کسب کرد تا آبادانی ها با شکست تلخی روبرو شوند. روز اعتصاب بازیکنانشان

ادامه این رقابت ها با دیدار پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان پیگیری شد. شاگردان یحیی گل محمدی در اصفهان با دو بازی مهدی عبدی و گل وحید امیری به پیروزی 3 بر صفر دست یافتند تا قهرمان پنج دوره متوالی لیگ برتر برای کسب این جام خط و نشان بکشد.

شناسایی 7 تیم با سه مهمان ناخوانده / استقلال فعلا اسیر است!

برد آلومینیوم اراک مقابل سپاهان اصفهان در ضربات پنالتی نیز نشان داد که محرم نویدکیا هنوز تصمیمی برای شوک زدن به بازیکنان گران قیمت خود ندارد.

مس کرمان دیگر بازیکن دسته اولی این کشور نیز در ضربات پنالتی موفق شد قهرمان فصل گذشته جام حذفی را شکست دهد. فولاد که فصل گذشته به عنوان قهرمان این رقابت ها قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شد، مقابل مس کرمان به تساوی یک بر یک دست یافت اما در ضربات پنالتی شکست خورد تا از دور رقابت ها کنار رود.

بدون شک بزرگترین شگفتی با پیروزی 2 بر صفر خلیج فارس ماهشهر مقابل نفت مسجد سلیمان رقم خورد.

مس رفسنجان نیز با تک گل خود در وقت اضافه از سد پدیده گذشت و هفتمین تیم صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات شد.

شیوع ویروس کرونا در کمپ استقلال تهران، دیدار مقابل پیکان تهران را لغو کرد، بنابراین تکلیف آخرین تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی به زمان دیگری موکول شد.

شناسایی 7 تیم با سه مهمان ناخوانده / استقلال فعلا اسیر است!

نتایج دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال به شرح زیر است:

* مس رفسنجانی یک – پدیده صفر در مشهد
* نساجی مازندران 3 – گل گهر سیرجان یک
* نفت مسجد سلیمان یک – خلیج فارس ماهشهر 2
خی * خیبر خرم آباد 5 – صنعت نفت آبادان یک
* آلومینیوم اراک یک (4) – سپاهان اصفهان یک (5)
* مس کرمان یک (5) – فولاد خوزستان یک (4)
* ذوب آهن صفر – پرسپولیس 3
* استقلال تهران – پیکان تهران; لغو شد

دکمه بازگشت به بالا