فرهنگ و هنر

مشکل املاک و مستغلات تیزهوشان رها شده و رو به زوال در بازار حل کنید

شهردار منطقه 12 بر استفاده از ظرفیت و پتانسیل سازمان اوقاف برای بهبود اوضاع در بازار تهران تأکید کرد.

علی محمد سعادتی در مصاحبه با مجله تفریحی زیباروز ، با بیان اینکه مقدار زیادی زمین در بازار تهران و زیارتگاه های مقدس وقف منطقه 12 است و متأسفانه به مرور زمان با برخی موارد از جمله جاذبه روبرو شدند که باید هرچه سریعتر تخصیص یابد.

وی گفت: برهمین اساس از رئیس صندوق های اوقاف تهران خواسته ایم تا از بازار و منطقه 12 بازدید کند تا درباره وضعیت املاک موقوفه تصمیم بگیرد. وی ادامه داد: بسیاری از این میراث فرهنگی به حال خود رها شده و برخی از ساختمانها نیز فرسوده و در معرض خطر ریزش هستند ، در حالی که ما برای افزایش سرانه خدمات به فضایی نیاز داریم مانند افزایش خدمات درمانی ، افزایش ایستگاه های آتش نشانی ، اورژانس و حتی پلیس ، داشتن مدیریت زیادی در این زمینه بسیار زیاد است.

شهردار منطقه 12 گفت: سازمان اوقاف همواره با ساخت یک ایستگاه آتش نشانی در داخل بازار در زمین های موقوفه ، به اداره شهر کمک کرده است. “ما می توانیم از توانایی های موجود برای حل مشکلات منطقه 12 به ویژه بازار استفاده کنیم.” در این بازدید از چندین سرزمین خالی و متروکه بازدید کردیم که امکان ساخت پارکینگ عمومی برای موتور سیکلت و اتومبیل فراهم بود ، اما این جلسات باید ادامه یابد تا بتوانیم در این باره تصمیم مشترک بگیریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا