فرهنگ و هنر

معرفی برگزیدگان جشنواره جهانی فیلم فجر بصورت مجازی

مراسم مجازی اعلام برنده سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر چهارشنبه دوازدهم خرداد برگزار می شود.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، با مراجعه به دفتر مطبوعاتی سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر ، مراسم مجازی اعلام برنده سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر چهارشنبه سوم خرداد ساعت 11:30 در محوطه دانشگاه چارسو برگزار می شود. سینما و از طریق فضای مجازی به صورت زنده پخش خواهد شد.

زمان برگزاری مراسم برندگان مجازی به دلیل موقعیت جغرافیایی داوران و برندگان در ساعت 11:30 انتخاب شد.

پخش زنده این برنامه را می توانید از طریق وب سایت رسمی جشنواره به نشانی www.fajriff.com ، وب سایت رسمی جشنواره در اینستاگرام www.instagram.com/fiff38 و وب سایت آپارات به آدرس www.aparat.com/ fiff38 مشاهده کنید. و وب سایت رسمی جشنواره در فیلم بین المللی YouTube جشنواره فجر در دسترس علاقه مندان است.

زبان اصلی این مراسم انگلیسی است و ترجمه همزمان فارسی در همه بسترهای پخش به جز YouTube در دسترس است.

بازار فیلم سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر که به صورت آنلاین برگزار می شود ، به دلیل اشتیاق یک هفته تمدید شده است.

با توجه به درخواست ها و دریافت ها برای ادامه فعالیت های بازار مجازی جشنواره بین المللی فیلم فجر ، این بازار تا یک هفته دیگر دایر است تا مجریان جشنواره های بین المللی و مشتریان به آثار مورد نظر دسترسی داشته باشند. فضای بازار آزاد نیز تا پنج روز دیگر در دسترس فعالان بازار است.

امسال این بازار با حضور فیلم های ایرانی ، صاحبان آثار و شرکت های خارجی از 26 ژوئن ، روز سی و هشتمین جشنواره در حال برگزاری است.

در این دوره از بازار ، میهمانان ، خریداران و صاحبان آثار از طریق بستر سینانداندو با یکدیگر تبادل فیلم کرده و با یکدیگر مذاکره می کردند.

سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از 5 تا 12 ژوئن 1400 به دبیری محمدمهدی عسگرپور ، نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده فیلم در تهران برگزار می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا