فرهنگ و هنر

معرفی داوران جشنواره «کوکو ۱۹»

شهره لرستانی ، ممک یحیی پور ، مریم اسلامی و زهرا موسوی به عنوان داوران جشنواره “کوکو 19” (کودک و کووید 19) معرفی شدند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، جشنواره آنلاین کوکو 19 که از اواسط ماه جولای آغاز شده بود ، اسامی داوران خود را بلافاصله پس از اعلام فراخوان اعلام کرد.

دنا ضیایی ، رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره کوکو 19 ، گفت که تا کنون شاهد استقبال خوب کودکان و خانواده های ایرانی از جشنواره کوکو 19. بخشهایی از کشور بوده ایم و این مکان بسیار خوشحالی است.

وی در ادامه درباره ارزیابی آثار دریافتی در جشنواره کوکو 19 توضیح داد: شهره لرستانی ، مامک یحیی پور ، مریم اسلامی و زهرا موسوی از جمله افرادی هستند که به عنوان داوران اولین دوره جشنواره کوکو 19 (کودکان و عاشقان 19) با ما همکاری کردند. ) و آثار شرکت کنندگان در بخشهای مختلف را ارزیابی کنید.

ضیایی افزود: این رویداد فرهنگی هنری به صورت رایگان و با حمایت مالی و معنوی برنامه کمکی تسهیلات محیط زیست جهانی ، برنامه توسعه سازمان ملل متحد و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تا نیمه شهریور ادامه خواهد داشت. تا پایان روز کاری ، 22 آگوست ، آثار شرکت کنندگان از نقاط مختلف ایران را دریافت می کند.

وی افزود: کودکان 7 تا 15 ساله با ارسال آثار در زمینه استندآپ کمدی ، شعر ، قصه گویی و نقاشی و خانواده ها با ارسال یک فیلم کوتاه از اعضای خانواده که در خواندن شعر ، بازی و هر نوع سرگرمی خلاقانه در خانه شرکت می کنند. در طول یک بیماری همه گیر. “کووید 19 می تواند در همه بخش های جشنواره شرکت کند.

در پایان ، رئیس شورای سیاستگذاری نوزدهمین جشنواره کوکو گفت: “داوران جشنواره پس از بررسی آثار شرکت کنندگان ، در پایان این مراسم ، اول سپتامبر ، اسامی 10 برنده در هر بخش را اعلام می کنند. . “در نظرسنجی در صفحه اینستاگرام جشنواره ، و هریک از آثاری که مخاطبان بیشتر دوست دارند به عنوان یک انتخاب محبوب ارائه می شود. علاوه بر جوایز انتخاب شده توسط هیئت داوران ، جشنواره کوکو 19 همچنین به آثار منتخب جوایز ویژه ای اهدا می کند مردم.

شهره لرستانی ، بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران ، علاوه بر دبیر هنری نوزدهمین جشنواره کوکو ، به عنوان یکی از داوران این جشنواره نیز انتخاب شده است و عمدتا آثار ارسالی به بخش استندآپ را ارزیابی می کند. . مامک یحیی پور ، نقاش و عکاس هنری ، از معلمان هنرهای دانشکده های هنری ، به عنوان داور دیگر این جشنواره معرفی شد.
مریم اسلامی ، شاعر ، داستان نویس و مترجم داستان های حوزه کودک و نوجوان نیز در اولین دوره نوزدهمین جشنواره کوکو داوری را پذیرفت. او پیش از این داور جشنواره های آتش ، قلم طلایی ، رشد و ادبیات کانون پرورش فکری بود.
زهرا موسوی ، نویسنده ، شاعر و فیلمنامه نویس که نویسنده و شاعر کتاب های حوزه کودک و نوجوان است ، دیگر داوری است که آثار شرکت کنندگان در اولین دوره جشنواره کوکو 19 را ارزیابی می کند.

علاقه مندان می توانند آثار خود را به صورت رایگان از طریق صفحه برنامه با مراجعه به وب سایت جشنواره به آدرس www.coco19.ir ارسال کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه با شماره 09123777918 تماس بگیرید.
جشنواره کوکو 19 کار مرکز معرفی حیات وحش و م Instituteسسه فرهنگی هنری ودود است که مطابق پروژه مشترک برای افزایش آگاهی از کوکو 19 در دو بخش برای کودکان و خانواده ها برگزار می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا