عمومی

ملت توطئه‌های پشت اغتشاشات را می‌شناسد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام جابر عزیزی امام جمعه بیله سوار در اجتماع بزرگ امت پیامبر اسلام(ص) در بیله سوار گفت: پشت پرده ناامنی های اخیر دشمنان انقلاب اسلامی و برخی جوانان پنهان شده اند. تحت تأثیر احساسات نیز قرار گرفتند، اما برخی از آنها پشت حجاب هستند.» آنها کار میکنند و آن آنها برنامه ریزی می کنند.

وی گفت: بازتاب این اتفاقات استکبار جهانی است و حضور پرشور در راهپیمایی ها و سرکوب قیام به دشمنان انقلاب ثابت کرد که ملت ایران همیشه بیدار و در صحنه حضور دارند.

حجت الاسلام عزیزی افزود: امنیت بزرگترین موفقیت هر ملتی است و اگر مشکلات و مطالبات مردم بخواهد حل شود از بستر و دروازه امنیت اتفاق می افتد و اگر امنیت اولین قربانی را نداشته باشد. خود مردم وجود خواهند داشت.

وی گفت: پلیس حافظ امنیت جامعه است و تعرض به پلیس حمله به امنیت جامعه و تعرض به حجاب و عفاف تجاوز به ارزش های اسلامی است که توسط اغتشاشگران انجام می شود. “

امام جمعه بیله سوار گفت: مطالبه مردم از مراجع امنیتی و قضایی شناسایی عاملان اغتشاشات است و کسانی که قرآن را آتش می زنند و به مقدسات توهین می کنند باید مجازات شوند.

وی افزود: دشمن ذره ای از دشمنی کم ندارد و ما باید همیشه آماده باشیم و در این 4 دهه دشمنان همیشه مشکلاتی را ایجاد کرده اند اما به برکت حضور مردم همیشه شکست خورده اند.

به گزارش خبرنگاران آنلاین، همزمان با سراسر کشور و به مناسبت رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم اجتماع بزرگ امت رسول الله با حضور در شهرستان بیله سوار برگزار شد. از طبقات مختلف، هیئت های مذهبی، نیروهای نظامی و انتظامی.

اجتماع بزرگ امت پیامبر خدا (ص) همزمان با سالروز رحلت پیامبر اسلام (ص) به نشانه محکومیت هنجارشکنی چند نفری در توهین برگزار شد. قرآن کریم و پرچم ایران در شهر بیله سوار.

دکمه بازگشت به بالا