ورزشی

ملی‌پوشان والیبال در رقابتی نزدیک مغلوب صربستان شدند

تیم والیبال در دیداری نزدیک مغلوب صربستان شد

تیم والیبال ایران در دومین دیدار خود در رقابت های جام واگنر به مصاف صربستان رفت و با وجود نمایش خوب و رقابت نزدیک، با نتیجه سه بر دو مغلوب آن تیم شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز; تیم والیبال ایران که خود را برای مسابقات قهرمانی مردان جهان آماده می کند، امروز (جمعه 28 مرداد) از ساعت 20 به وقت تهران در دومین دیدار خود در جام واگنر به مصاف تیم صربستان به رهبری ایگور کولاکوویچ رفت.

تیم والیبال ایران در این دیدار مقابل حریفی قدرتمند با امتیازهای 3 بر 2، 25 بر 21، 20 بر 25، 25 بر 20، 24 بر 26 و 15 بر 10 شکست خورد.

بهروز عطایی از ترکیب محمد طاهر وادی، امیرحسین توخته، امین اسماعیل نژاد، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، میلاد عبادی پور و محمدرضا حضرت پور برای شروع این مسابقات که به میزبانی شهر کراکوف برگزار شد، استفاده کرد.

تیم ملی ایران در ابتدای بازی بازی خوبی داشت اما در ادامه بانوان صربستان بازی بهتری از خود به نمایش گذاشتند و با نتیجه 25 بر 21 پیروز شدند. در ست دوم ایران بازی خوبی ارائه کرد و محمدجواد موانی نژاد جایگزین امیرحسین اسفندیار شد و توخته جای خود را به مقدر داد. شاگردان عطایی در این ست موفق شدند صربستان را با نتیجه 25 بر 20 شکست دهند.

در ست سوم بازی بسیار مساوی بود. جواد کریمی در پایان ست جای خود را به محمد طاهر وادی داد و صربستان در نهایت 25 بر 20 پیروز شد. والیبالیست های ایران در ست چهارم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند. ایران در این ست در امتیازات آخر مبارزه بسیار نزدیکی با حریف قدرتمند خود داشت و در پایان با نتیجه 26 بر 24 جشن گرفت تا کار برنده این دیدار به ست حساس پنجم کشیده شود.

شاگردان بهروز عطایی در ست پنجم با نتیجه 15 بر 10 مغلوب حریف خود شدند و در پایان با نتیجه 3 بر 2 شکست خوردند و تنها یک امتیاز کسب کردند.

جام واگنر امروز با دیدار لهستان و آرژانتین پیگیری می شود. ملی پوشان کشورمان در اولین بازی مقابل لهستان با نتیجه سه بر صفر شکست خوردند و آرژانتین موفق شد از سد صربستان بگذرد.

میلاد عبادی پور (کاپیتان)، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد معنوی نژاد، علی اصغر مقدار، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، شهروز همایونفرمانش، امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمدرضا موذن و محمدرضا مواضع پور. شرکت کنندگان تیم ایران در جام واگنر حضور دارند.

هدایت تیم والیبال ایران را بهروز عطایی به عنوان سرمربی و اکبر محمدی (سرمربی)، علیرضا طلوکیان، عظیم جزیده و احمد لاهوتی (مربیان)، حسین خوریانی (آنالیزور)، رضا قالی پور (درمانگر) و یاناس (بدن‌ساز) هدایت می‌کنند. ) بقیه اعضا هستند کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در این مسابقات حضور دارند.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان با حضور چهار تیم از ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین از 27 تا 29 مردادماه برگزار می شود. شاگردان عطایی روز شنبه در سومین و آخرین دیدار خود از این دوره رقابتی از ساعت 18:30 به وقت تهران به مصاف آرژانتین خواهند رفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا