ورزشی

مماشاتی با دوپینگی های دو و میدانی نخواهیم داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

هاشم صیامی گفت گفتن آنلاین در خصوص دوپینگ ورزشکاران نیز گفت: برگزاری مسابقات در رده های سنی مختلف از اقدامات فدراسیون است که در این راستا لیگ جوانان سال گذشته راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه اردوهای تیم ملی از ابتدای آبان ماه سال گذشته برگزار شده است، افزود: با وجود لغو بازی های آسیایی چین، اردوهای ما برای آمادگی ورزشکاران لغو نمی شود و ادامه خواهد داشت.

رئیس فدراسیون دوومیدانی اضافه کرد: اعضای مجمع عمومی برای انتخاب رئیس هیات دوومیدانی خراسان جنوبی در فضای بسیار خوبی رای دادند و نظرات خود را بیان کردند که امیدواریم با حمایت های اداره کل ورزش و ورزش و جوانان استان نیز این موضوع را در نظر بگیریم. جوانان خراسان جنوبی.

به گفته صیامی یکی از پیشنهادات اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به فدراسیون برگزاری جام زعفران در این استان در روز زعفران است که امیدواریم در خراسان جنوبی برگزار شود.

وی با ابراز امیدواری از اینکه در مسابقات جام زعفران بهترین دوومیدانی کشور را داشته باشیم، گفت: همچنین امیدواریم با مربیان خوب خراسان جنوبی برای شرکت در کلاس های بین المللی دیدار کنیم و ورزشکاران این استان را به اردوهای تیم ملی دعوت کنیم.

اشانتیون رئیس فدراسیون خراسان جنوبی

صیامی ادامه داد: اگر هیات دوومیدانی خراسان جنوبی تشخیص دهد که یک داور می تواند در مسابقات کشوری قضاوت کند، به قضاوت مسابقات کمک می کنیم و آموزش های لازم را می بینیم.

وی در ادامه گفت: اگر خراسان جنوبی تیمی را برای حضور در مسابقات کشوری اعزام کند، هیچ کمکی از آن تیم ها نخواهیم گرفت.
دو تا سه بار تست می کنند.

رئیس فدراسیون دوومیدانی افزود: این موضوع را با جدیت دنبال و پیگیری می کنیم و هیچکس را آرام نمی کنیم.

صیامی تصریح کرد: فدراسیون در تمامی مسابقات و اردوهای ورزشی پیگیر تست گیری است بنابراین مشکلی در این زمینه وجود دارد. چشم وی با بیان اینکه ما هم نداریم، گفت: در حوزه آموزش هم برنامه هایی در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه در خراسان جنوبی بزرگان زیادی از جمله مرحوم شمشیری در این رشته داشتیم، افزود: در خراسان جنوبی ظرفیت و استعداد زیادی در این رشته ورزشی وجود دارد که موفقیت های خوبی را برای استان در سطح کشور به همراه خواهد داشت. ” .

انعقاد تفاهم نامه با آستان قدس رضوی

صیامی با بیان اینکه در خصوص تجهیزات مورد نیاز خراسان جنوبی کمک خواهیم کرد، افزود: همچنین در فدراسیون دوومیدانی نیز مفتخریم که هر کاری برای خراسان جنوبی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی یکی از استان هایی است که فدراسیون تاکنون تجهیزات به آن ارسال کرده است، افزود: با توجه به ظرفیت موجود از نظر مربیان خوب در این استان، نباید مربیان استان های دیگر را برای آموزش بیاوریم.

صیامی افزود: اگر ماهیانه مسابقه خیابانی در استان برگزار شود دو و میدانی جان می گیرد و استعدادهای خوبی شناسایی می شود.

به گفته وی در مناسبت های مختلف باید از ظرفیت های اداره به خوبی استفاده شود و کارشناسان به این نتیجه رسیدند که پیست های خاکی بهترین پیست برای دو و میدانی است.

رئیس فدراسیون دوومیدانی تصریح کرد: پیست دو و میدانی ورزشگاه غدیر بیرجند استانداردهای لازم را ندارد و نیازمند بهسازی است.

وی از انعقاد تفاهم نامه با آستان قدس رضوی خبر داد و افزود: آستان قدس رضوی در قالب این تفاهم نامه هزینه ورزش های مرتبط با دو و میدانی را در سه استان پرداخت می کند که یکی از آنها خراسان جنوبی است.

دکمه بازگشت به بالا