عمومی

منافقان و دشمنان سال۶۰ هنوز چشم طمع به انقلاب دارند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمد باقر نوبخت عصر جمعه شب با گرامیداشت سالروز شهادت شهدای هفت تیر در مسجد بزرگ اردستان اظهار داشت: در حادثه 7 تایر بهترین سیلندرهای رژیم توسط نفرت ترین مردم شکنجه شدند.

وی افزود: این حادثه که در ایران و تاریخ ثبت شده است ، در هیچ کجای دنیا مانند آن اتفاق نیفتاده است ؛ منافقین کوردل با این نفرتی که داشتند این فاجعه بزرگ را مرتکب شدند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: “از ابتدای انقلاب ، دشمنان و منافقین با تأثیرگذاری در انقلاب ، توانسته اند حوادثی مانند واقعه 28 تیرماه را درک کنند. نسل های جوان ما باید از این وقایع درس بگیرند و برای همیشه بیدار بمانند.”

ایران برای محافظت از میهن خود خون داده است

وی گفت: “ایران برای محافظت از میهن خود خون ریخته است تا بتواند دشمن را متوقف کند. با این فداکاری ها ، جوانان امروز ما موفق شده اند تا در قلب کوچکترین ذره جهان ، اتم نفوذ کنند ، به گونه ای که فناوری به دست آمده امروز می تواند با صلح و آرامش خدمت کند.” مردم داشته باشید.

نوبخت تصریح کرد: دشمنان و منافقین سال 1960 هنوز برای انقلاب و کشور حریص هستند و می خواهند هر جا که ممکن است اعتصاب کنند و هدف آنها از بین بردن نظام اسلامی است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تأکید کرد: جوانان باید از خصومت های انجام شده توسط منافقان آگاه باشند و بدانند منافقین در صورت داشتن فرصتی برای این امر ، به اصل سیستم حمله می کنند.

وی افزود: سپس دولتهای شرق و غرب به همه نیروها پیوستند تا نظام اسلامی را نابود کنند و دشمنان داخلی با ترورها آب را روی آسیاب دشمن ریختند اما هر روز آن انقلاب قوی تر می شود.

ما به دلیل خون شهدا وظیفه خود را انجام می دهیم

نوبخت افزود: ما برای اینکه در خدمت مردم باشیم تا از خون شهدای خود محافظت کنیم ، با همه مشکلات می جنگیم و در این زمینه هیچ تلاشی را هم نخواهیم کرد.

وی گفت: “همانطور که همه مردم جهان دیده اند ، دولت ایالات متحده هیچ رحمتی را نسبت به مردم خود نشان نمی دهد و به آنها حمله می کند تا جنایات خود را تا حد ممکن در معرض جهان قرار دهد.”

نوبخت اضافه کرد: “تلاش ما این است که همه مشکلات و مشکلاتمان را با دست خالی بجنگیم. در این روش ، او تلاشهای خود را مضاعف کرده است.” ما هستیم.

دکمه بازگشت به بالا