ورزشی

نامجومطلق: امیدوارم از شجاعیان بتوانیم استفاده کنیم/ سپاهان رقیب سختی است

سرمربی استقلال بازی تیمش مقابل سپاهان را دشوار دانست.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، مجید نامجوامتلاغ ، سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر سپاهان در هفته 27 لیگ برتر گفت: “آقای فرهاد مجیدی بخاطر تمرکز روی این بازی عذرخواهی کرد اما قول داده بعد از بازی با سپاهان در کنفرانس مطبوعاتی مراجعه كردن.

وی ادامه داد: امیدوارم آقای قلعهوانی بهبود یابد. تیم سپاهان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و از پتانسیل بالایی برخوردار است و بازیکنان زیادی دارند و بازی مقابل این تیم دشوار خواهد بود اما با برنامه ای که در این چند روز داشتیم و با توجه به اهمیت این بازی برای ما و فشار بیشتری که روی سپاهان داشتیم بهترین ها را می خواهیم. عملکرد را فعال کنید. ما برنامه های تاکتیکی خود را طراحی کرده ایم و امیدوارم که بتوانیم پیروز شویم. امیدوارم با این برد بتوانیم امیدها را در سهمیه افزایش دهیم. این بازی برای ما نیز نهایی است.

وی ادامه داد: تیم ما در چند بازی گذشته چه از نظر مالکیت و چه از لحاظ موقعیت یابی عملکرد خوبی داشته است. امیدوارم بازیکنان تیم ما بیشتر روی استفاده از فرصت ها تمرکز کنند و از آنجا که می توان در بازی با سپاهان کمتر فرصت ایجاد کرد ، بازیکنان باید از فرصت ها استفاده کنند. از فدراسیون و سازمان لیگ خواستم در این شرایط به تیم ها کمک کنند. داریوش شجاعیان به دلیل کاستی های ما می تواند به تیم اضافه شود. ما در حال حاضر دو بازیکن در این باشگاه داریم که هنوز از بیماری انسداد قلبی رنج می برند و یکی از آنها در اردوی تیم ملی جوانان به این بیماری مبتلا شده است. داریوش بازیکن جوان و خوبی است و خوب تمرین می کند و در روزهای اخیر اخباری رسیده است که می توانیم از داریوش استفاده کنیم. امیدوارم بعد از مسابقه با سپاهان این اتفاق نیفتد و بتوانیم از داریوشا استفاده کنیم. امیدوارم این وقایع به یکدیگر ربطی نداشته باشند. 30 میلیون با برد و باخت در کنار تیم است و امیدوارم هواداران نیز در این بازی به ما کمک کنند.

نامجو موتلاق درباره عدم حضور قلعه نویی در این بازی گفت: قلعه نووی یک مربی عالی و تأثیرگذار است و هر سال با تیم هایی که در اختیار دارد موفق شده است. امیدوارم هرچه سریعتر به میادین برگردد.

سرمربی استقلال اضافه کرد: “من با دو بازی قبل گفتم که 6 فینال داریم و قبل از هر بازی به شرایط فعلی فکر می کنیم.” در حال حاضر تمام تمرکز ما روی این بازی است و بعد از این بازی در مورد جام حذفی فکر خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد با تمام تمرکز خود به نتیجه لازم برسیم.

وی در پایان گفت: “من معتقدم تیم ما یکی از کامل ترین بازی ها را هم در برابر تراکتور و هم در برابر نساجی انجام داده است.” ما مقابل پارس جنوبی میهمان بودیم اما فرصت های بی شماری را ایجاد کردیم. فوتبال جایی نیست که شما به راحتی فرصت ها را از دست بدهید و امیدوارم تیم ما از فرصت های خود در برابر سپاهان استفاده کند. می دانید حضور مخاطب برای این امر بسیار دلگرم کننده است. اگرچه در ورزشگاه تماشاگری وجود ندارد اما شرایط تیم ها یکسان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا