فرهنگ و هنر

نسخه ایرانی و آمریکایی «آن شب» تفاوت دارند؟

“آن شب” ساخته کوروشا اهاری اولین فیلم آمریکایی است که از سال 1978 در سینمای ایران اکران می شود.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، درام روانشناختی و ترسناک “آن شب” که اولین فیلم سینمایی کوروشا اهاری است ، اخیراً با بازگشایی یک سینما در ایران و کمتر از یک ماه مانده به آغاز نوروز در ایران ، در 24 فوریه منتشر شد. عموم مردم آغاز شده است.

اهری اخیراً در مورد اهمیت داستان در آمریکا و ایران و همچنین حساسیت های موجود و دستورالعمل های دقیق برای مخاطبان ایرانی با هالیوود ریپورتر صحبت کرده است.

کارگردان فیلم “آن شب” تأکید کرد که هیچ تصویری از نسخه منتشر شده این فیلم در ایالات متحده با آنچه در ایران نمایش داده می شود تفاوتی ندارد و از این رو قصد دارد فیلمسازان ایرانی را هنگام بیان داستان خود و مراقبت از آن تشویق کند. آنها می توانند در ایران فیلم بسازند و نمایش دهند.

این فیلم معمایی با بازی شهاب حسینی و نیوشا جعفریان و نویسندگی کوروش اهاری و میلاد جرموز محصول سال 2019 است و داستان زوج جوانی را روایت می کند که به همراه دختر یک ساله خود در یک هتل قدیمی گیر افتاده اند. علی رغم تلاش برای اقامتی راحت در این هتل عجیب و وحشتناک ، یک نیروی خارجی آنها را مجبور می کند اسرار درونی خود را که از یکدیگر پنهان کرده اند ، فاش کنند. آنها با دقت همه و همه کسانی را که در مسیرشان قرار دارند س questionال می کنند.

“آن شب” محصول ماموت پیکچرز با همکاری Sun Sky Entertainment است و از جمله همکاران هالیوود می توان به الکس بروتو ، جفری آلارد (یکی از حامیان مالی “کارخانه های اره در تگزاس”) و چریل استارولاکیس (دیده بان شب) اشاره کرد. تری جورج (برنده اسکار) همچنین مشاور محمد درمنش (تهیه کننده فیلم) است.

در این فیلم از بازیگران و عوامل متنوعی استفاده می شود که بیشتر متشکل از مهاجران ایرانی ، شهروندان قانونی ایالات متحده هستند.

این فیلم باید در انگلیس از 2 آوریل و به تدریج در کشورهای بیشتری اکران شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا