ورزشی

نشست صمیمی دکتر سجادی با کارکنان اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد

دیدار صمیمی دکتر سجادی با کارکنان اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با کارکنان اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی، روابط عمومی را یکی از اهرم ها و دستان توانمند روسای نهادها و سازمان ها دانست و گفت:

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز؛ نشست صمیمی دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با کارکنان اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه به مناسبت 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و اطلاع رسانی برگزار شد.

وزیر ورزش و جوانان با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی و قدردانی از زحمات کارکنان روابط عمومی و اطلاع رسانی گفت: شخصیت سازمانی ما در گرو فعالیت های همه جانبه، مستمر و به موقع مرتبط با روابط عمومی است.

وی افزود: روابط عمومی سازمان باید همزمان با فعالیت های رسانه ای، اجتماعی، فعالیت های درون سازمانی و برون سازمانی را مد نظر قرار دهد. فعالیت های اجتماعی یکی از موضوعات مهم در حوزه روابط عمومی است و با توجه به رسالت سازمان قابل تغییر است و باید در همه ابعاد مورد توجه قرار گیرد.

دکتر. سجادی با دانستن تخصص روابط عمومی و فعالیت های اطلاع رسانی به آموزش تخصصی و حرفه ای روابط عمومی اشاره کرد و گفت: در عصر فناوری های ارتباطی و رسانه ای کارشناسان این حوزه باید متناسب با دانش روز در دوره های تخصصی شرکت کنند. آگاهی و دانش، با استانداردهای دنیای امروز همگام باشید.

وی با اشاره به اهمیت نقش روابط عمومی در پویایی، نظم و نشاط هر سازمان تصریح کرد: برنامه ریزی و نگرش همه جانبه باید فضای مناسبی را برای ارتباط، اطلاع رسانی و احترام به مخاطبان درون و بیرون سازمان فراهم کند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان با اشاره به پدیده سقف های شیشه ای گفت: اطلاعات جامع، کامل، دقیق و سریع باید با هموطنان خود در اقصی نقاط کشور دیدار کنیم تا به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کرده و از این پدیده رنج ببرند. سقف شیشه ای ندارند و می دانند هر لحظه می توانند از چه امکانات، خدمات و امکاناتی در عرصه ورزش و جوانان استفاده کنند. این روابط عمومی است که باید جلوی این پدیده را برای مخاطبان خود بگیرد و برای اطلاع رسانی به مردم تدابیری اتخاذ کند.

گفتنی است در این جلسه که با حضور اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش و جوانان و محسن معتمدکی سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی برگزار شد، کارکنان گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کردند. در مناطق خود. سوالات.

وزیر ورزش و جوانان در پایان با اهدای لوح سپاس از شایستگی کارکنان این اداره کل قدردانی کرد.

slika40920

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا