عمومی

نقش “فضای مجازی” در غائله کرونا

به لطف و یاری خداوند … در مواجهه با این مصیبت ، ایران بر اساس الگوی اسلامی ، انقلابی ، اخلاقی و اخلاقی و براساس صبر ، تحمل ، خرد ، خردمندی ، مقاومت و همبستگی خوبی نشان داد. معنویت و عدالت. همبستگی ، هم افزایی و سرمایه اجتماعی بالا حاصل شد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، علیرضا عرفی ، مدیر سمینارها ، در اسکان نیوز نوشت: “علم ، ایمان ، اعتقادات و اخلاق با هم در این مدل نقش داشتند … در این مدل ، خبرهایی از انفعال ، افسردگی ، خرافات و … وجود دارد. علم ” هیچ ننگ وجود ندارد و بی اعتنایی به مسئولیت های اجتماعی و اخلاقی جایی در آن ندارد … و دین و دینداری و معنویت نقش مهمی در آسایش انسان و سلامت کامل دارند و هیچ تقابل بین علم و ایمان و در عین حال نماز و استفاده از تحقیق. و پژوهش ، فناوری و توسعه مرزهای دانش ارزشمند است … این مدل ، مانند بسیاری از دستاوردهای انقلاب اسلامی ، می تواند و خواهد بود. ایده باید تئوریزه شود ، الگوسازی شود و در زمینه های مختلف اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد ، و جامعه معاصر و جهان به آن احتیاج دارند و این زمینه در ارائه و توضیح این مدل یک رسالت اساسی دارد.

استفاده گسترده و موفق از فناوری ها و فضای مجازی جدید برای خدمات علمی ، آموزشی ، پژوهشی ، آموزشی ، تبلیغی و خدمات غیر حضوری در مقر و در مدارس و مراکز سمینار در سطوح مختلف و ایجاد زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری برای آن تجربیات جدید. و او خوشحال بود.

کورونا اهمیت ارزش های اسلامی ، اخلاقی و انقلابی را نشان داد و اینکه خودکفایی ، استقلال ، مقاومت ، تحمل ، روحیه گرایی ، فرهنگ ، اقتصاد مقاومتی ، تحقیق ، پژوهش ، فناوری ، چقدر مؤثر است. مدیریت ملی ، دانش ، دانش و درونی سازی در تاب آوری و همبستگی اجتماعی مؤثر. و جهان دیده است که در اوج تحریم ها ، تهدیدها و نابودی ها ، مدیریت و مقاومت ایران در برابر ایران مطلوب و تحسین برانگیز است.

در همین حال ، اهمیت توجه به شبکه ملی اینترنت و تقویت زیرساخت های داخلی فضای مجازی و پشتیبانی از پیام رسان های داخلی روشن تر شد و از شورای عالی فضای مجازی و وزارت ارتباطات انتظار می رود برخی از کاستی ها را جبران کند. این احترام مسئولان بزرگ و هوادار میهن باید سریع پاسخ دهند.

تفکر والای اسلام و فلسفه و کلام اسلامی ظهور کرده و مسئولیت تفسیر منطقی و توضیحی از وقایع و تحولات انسانی ، طبیعی و اجتماعی را بر عهده دارد. این اندیشه و فلسفه باید به درستی مورد تحقیق ، تعمیق و ترویج قرار گیرد. حوزه های علمیه باید متناسب با مأموریت های خود ، بخشی از کار خود را انجام دهند تا در این زمینه تحقیقاتی جامع انجام دهند و روش ها و روش های جدیدی ایجاد کنند و راه حل هایی برای حفظ ارزش ها و سبک های اسلامی و یافتن روابط اجتماعی و خانوادگی پیدا کنند.

حوزه علمیه و روحانیت انقلابی یک حوزه علمیه جهانی ، بین المللی و اجتماعی است و دانشگاهیان جوان ، دانشگاهیان ، معلمان و مدیران اعم از ایرانی و غیر ایرانی و همچنین برادران ، خواهران و سازمان های بین المللی می توانند پیشگام این دوره جدید باشند در این زمان از فصل. جدیدی با مکاتبات روشنفکران و رهبران مذهبی افتتاح شد و انتظار می رود این روند ادامه یابد و به نتایج خوبی منجر شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا