ورزشی

نویدکیا: سپاهان و مس رفسنجان اصرار به بازی دفاعی ندارند

سرمربی سپاهان می گوید سپاهان و مس رفسنجان اصراری بر مشکلات دفاعی بیش از حد ندارند و این باعث می شود بازی خوبی را برای آنها رقم بزنند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل رفسنجانی، اظهار کرد: در این دو سال دو تیم دیدارهای جذابی را در کنار هم پشت سر گذاشتند و هر دو تیم دوست دارند در کنار هم فوتبال خوبی ارائه دهند و روی مسائل دفاعی بیش از حد اصرار دارند. نکن و این بازی را زیبا می کند، اما بازی با مس همیشه برای ما سخت است و می دانیم که فردا مسابقه بسیار سختی در انتظارمان است. البته بازی خوشایندی نداریم و هر مسابقه سه امتیاز دارد. این دیدار برای هر دو طرف مهم است و آنها می خواهند حداکثر امتیاز را کسب کنند.

وی ادامه داد: باکار پیشرفت زیادی داشته و تیم بسیار قابل احترامی برای ما است. امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم. از مسیحا هم تشکر می کنم که این یکی دو روز تلاش کرد با ما همکاری کند تا شرایط خوبی داشته باشیم. اینجا همه چیز خوب است و امیدوارم هواداران دو تیم از بازی فردا لذت ببرند.

نویدکیا افزود: در این دیدار یاسین سلمانی مصدوم و سروش رفیعی و امید نورافکن محروم هستند. حتی یک بازیکن هم با ما نیامد که بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

تیم های سپاهان و مس رفسنجان فردا (شنبه) از ساعت 15 در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا