فرهنگ و هنر

همایش تخصصی خانواده بانشاط در گرگان

مجله تفریحی زیباروز/گلستان مدیرعامل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان از برگزاری همایش تخصصی خانواده سرزنده در گرگان با حضور کارشناسان صدا و سیما خبر داد.

جابر جلالی در گفت وگو با مجله تفریحی زیباروز، خانواده را رکن اساسی جامعه اسلامی دانست و اظهار کرد: معتقدیم نقش خانواده در تربیت صحیح دانش آموزان نقشی اساسی و بسیار مهم در کنار مدرسه است.

وی با بیان اینکه شکی نیست که خانه و مدرسه نباید جدا از هم تعریف شوند، افزود: اجرای یک سیاست تربیتی صحیح و مشخص در خانواده و مدرسه و درک صحیح از رفتار باید و نباید انجام شود. مولفه ای که بتواند به اهداف عالیه جامعه اسلامی دست یابد کمک به تربیت نیروهای انقلابی.

مدیرعامل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان از برگزاری همایش تخصصی خانواده انرژی در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: موضوع نشاط و تعالی معنوی در خانواده ها باید به طور جدی مورد بررسی و توسعه و مناسب قرار گیرد. مدل های ترسیم شده برای آن

جلالی سخنران ویژه این برنامه را دکتر سعید عزیزی کارشناس برجسته برنامه های صدا و سیما به ویژه برنامه جدید زوجین دانست و اظهار داشت: این همایش روز پنجشنبه 25 تیرماه ساعت 18 برگزار می شود. در تالار فخرالدین اسعد گرگانی.

وی با بیان اینکه این همایش به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی گلستان و با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار می شود، ادامه داد: تلاش خواهیم کرد. سازماندهی برنامه های بیشتر در مجموعه ای از برنامه ها برای نظارت بر اقدامات هدفمند در این زمینه.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا