ورزشی

هنوز مکان بازی استقلال با فولاد خوزستان مشخص نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، سعید رمضانی در گفتگو با باشگاه استقلال مدیا درباره دو دیدار مقدماتی تیم سرمایه بلوز در روزهای آینده اظهار داشت: “روز پنجشنبه با خوشه طلایی و با تیم فن بازی خواهیم کرد.” این دو مسابقه در زمین شماره یک انجام می شود. 2 ، تیم ما را میزبانی کنید زیرا در سالن بدنسازی تجهیزات درمانی داریم و اقدامات مربوط به پروتکل های بهداشتی را دنبال می کنیم.

وی در مورد بحث درباره برگزاری مسابقه بین تیم های استقلال و فولاد در اهواز توضیح داد: “این موضوعات مربوط به ستاد كرونا است و امیدواریم كه خدای ناکرده هیچ تصمیمی اتخاذ نشود كه به تیم و بازیکنان آسیب برساند.” تاکنون جایگاه بازی ما با فولاد اعلام نشده است و آنها فقط گفته اند این بازی در تاریخ 4 ژوئیه برگزار می شود. معتقدم چون مسابقات بدون تماشاگر برگزار می شود ، سازمان لیگ و فدراسیون باید بهترین تصمیم را بگیرند تا همانطور که گفتم خدای ناکرده مشکلی برای بازیکن ایجاد نخواهد کرد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این تیم نیز گفت: “خدا را شکر ، تمرین خوب پیش می رود و بازیکنان با انرژی در تمرین حاضر می شوند.” انشاءالله در ادامه رقابت بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

دکمه بازگشت به بالا