هولوکاست در غزه – مجله تفریحی زیباروز

هولوکاست

این روزها شاهد افزایش جنایات رژیم صهیونیستی نیز هستیم. در واقع بمباران اردوگاه‌های آوارگان غزه با بمب‌های آتش‌زا یکی دیگر از نشانه‌های نسل‌کشی و جنایت مستمر رژیم صهیونیستی است.به عبارت دیگر ازاین اقدام وحشیانه رژیم صهیونیستی می‌توان به عنوان هولوکاست واقعی در اردوگاه‌های آوارگان غزه یاد کرد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، سید رضا صدرالحسینی کارشناس روابط بین‌الملل در یادداشتی در جام جم نوشت:

در روزهای اخیر شاهد چند تحول قابل توجه در حوزه مسائل منطقه با تاکید بر مسائل مقاومت بوده‌ایم. برای نمونه می‌توان به اجلاس فرماندهان و مسئولان عالی رتبه همه جریان‌های مقاومت در تهران اشاره کرد که با حضور مقامات ارشد سیاسی و نظامی کشورمان برگزار شد.

در واقع پس از حضور و ادای احترام مقامات ارشد مقاومت بر پیکر شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور و وزیر خارجه بلافاصله اجلاسی در خصوص تداوم مسیر مقاومت در تهران برگزار و در آن تاکید شد مسیر رئیس جمهور و وزیر خارجه شهید کشورمان ادامه خواهد داشت.افزون بر این افزایش فعالیت در میادین مختلف را نیز این روزها شاهد هستیم. ارتش ملی یمن، مقاومت عراق و گردان‌های القسام فعالیت‌های قابل توجهی داشته‌اند تا آنجا که تل‌آویو توسط مقاومت فلسطین مورد اصابت موشک قرار گرفته است.

علاوه بر این گردان‌های القسام نیز در مناطقی که رژیم صهیونیستی ادعا می‌کرد تحت تصرف آنهاست، عملیات‌های قابل توجهی انجام داده‌ که منجر به کشته شدن و اسارت تعدادی از نظامیان ارتش رژیم‌صهیونیستی شده است.در این میان لازم به یادآوری است که تحولات مهم دیگری نیز در حوزه بین‌الملل اتفاق افتاده است.به رسمیت شناخته شدن دولت فلسطین از سوی مجمع عمومی سازمان ملل یکی از این اتفاقات است که در مرحله بعد پرونده این مهم به شورای امنیت سازمان ملل خواهد رفت. این در حالی است که تعدادی از کشورهای اروپایی نیز به طور رسمی دولت فلسطین را  به رسمیت شناخته‌اند.

البته باید به موضوع حکم دادگاه لاهه و دستگیری نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و تعدادی از فرماندهان ارشد آن به جرم نسل‌کشی نیز اشاره کرد. در واقع برای اولین بار در تاریخ ایجاد رژیم صهیونیستی شاهدیم ۱۲۲کشور اعلام کرده‌اند که در صورت تصویب رای قطعی دادگاه لاهه این حکم را اجرا خواهند کرد.بنابراین می‌توان گفت در روزهای اخیر حرکت رو به جلو و جهشی را در حوزه مقاومت شاهد بوده‌ایم. در حالی که شاهد کاهش محبوبیت رژیم صهیونیستی هستیم، به نظر می‌رسد این اتفاق سبب افزایش اعتماد به نفس رزمندگان فلسطینی نیز شده است، تا آنجا که اعتراضات دانشجویی در کشوری مانند آمریکا از سطح دانشگاه‌ها به سطح دبیرستان‌های این کشور نیز کشیده شده است.

لازم به یادآوری است که این روزها شاهد افزایش جنایات رژیم صهیونیستی نیز هستیم. در واقع بمباران اردوگاه‌های آوارگان غزه با بمب‌های آتش‌زا یکی دیگر از نشانه‌های نسل‌کشی و جنایت مستمر رژیم صهیونیستی است.به عبارت دیگر ازاین اقدام وحشیانه رژیم صهیونیستی می‌توان به عنوان هولوکاست واقعی در اردوگاه‌های آوارگان غزه یاد کرد، زیرا رژیم صهیونیستی چادرهای آوارگان فلسطینی را در نیمه شب مورد حمله قرار داده و زنان و کودکان بسیاری را به آتش و خون کشیده است. به نظر می‌رسد با توجه به این‌که مقامات این کشور از نظر راهبردهای سیاسی و نظامی به بن بست رسیده‌اند، دست به قتل عام بازماندگان غزه زده‌اند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا