ورزشی

والیبالیست‌های اعزامی به جام واگنر مشخص شدند

به گزارش شفاف، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان با حضور چهار تیم از ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین از 27 تا 29 مردادماه برگزار می شود.

تیم والیبال ایران بامداد یکشنبه 2 مردادماه تهران را به مقصد لهستان ترک می کند و در جام واگنر شرکت می کند و بهروز عطایی سرمربی تیم ملی لیست 14 نفره اعزامی را مشخص کرد. آنجا. رقابت.

سید محمد موسوی (کاپیتان)، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد معنوی نژاد، علی اصغر مگدار، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمدطاهر حضار وادی پور، محمدرضا و محمدرضا. بازیکنان تیم ایران حاضر در جام واگنر هستند.

هدایت تیم والیبال ایران را بهروز عطایی به عنوان سرمربی و اکبر محمدی (سرمربی)، علیرضا طلوکیان، عظیم جزیده و احمد لاهوتی (مربی)، یاناس (مربی بدنساز)، علی فرهادی (پزشک)، رضا قلی پور (درمانگر) بر عهده دارند. . حسین خوریانی، امین علی اکبری (آنالیزور) و محمدمهدی افشاری (ماساژور) دیگر اعضای کادر فنی تیم والیبال ایران در این مسابقات هستند.

تیم والیبال ایران بعد از جام واگنر برای مسابقات قهرمانی مردان جهان راهی اسلوونی می شود و طبق اعلام کادرفنی این تیم احتمال حضور شهروز همایونفرمنش در اردوی اسلوونی و لهستان وجود دارد اما در نهایت یک روز قبل با آغاز این رقابت ها 14 بازیکن ایرانی برای حضور در مسابقات جهانی مردان انتخاب می شوند.

تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی مردان اسلوونی به مصاف حریفان خود (آرژانتین، مصر و هلند) می رود.

دکمه بازگشت به بالا