ورزشی

والیبالیست‌های ایران بعد از شکست مقابل آرژانتین چه گفتند؟

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: خدا را شکر که همه بازیکنان در حال پیشرفت هستند. انتظار داریم مردم حمایت کنند و ما هم قول می‌دهیم بهترین نتیجه را در هفته‌های بعد کسب کنیم.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، تیم ملی والیبال ایران بامداد دوشنبه در آخرین دیدار هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ در گروه مردان به مصاف آرژانتین رفت و سه بر دو مغلوب شد و یک امتیاز به دست آورد.

«محمدرضا حضرت‌پور» پس از این دیدار اظهار کرد: به تمام بازیکنان تیم ملی ایران و کادر فنی خسته نباشید ویژه می‌گویم. تمام بازیکنان تلاش خود را کردند و کسانی که بازی را دیدند شاهد مسابقه نفس‌گیری بودند. کیفیت مسابقه از لحاظ فنی هم خیلی خوب بود و همه تلاش کردند.

وی ادامه داد: در ست پنجم با اختلاف دو پوئن باختیم. امیدوارم که این روند رو به رشدمان دوباره ادامه یابد. قطعا در هفته‌های بعدی نتیجه بهتری خواهیم گرفت. خدا را شکر که همه بازیکنان در حال پیشرفت هستند. انتظار داریم مردم حمایت کنند و ما هم قول می‌دهیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

مرتضی شریفی: عذرخواهی می‌کنیم

«مرتضی شریفی» که در این دیدار عنوان امتیازآورترین بازیکن را به دست آورد، درباره این مسابقه گفت: بازی خوبی بود و می‌توانستیم برنده شویم، اما حیف شد. نمی‌دانم چی باید بگم، دو سال است که عذرخواهی می‌کنیم. واقعا نمی‌دانم چی بگم. متاسفم، ببخشید!
دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: بازیکنان ایران واقعا یک‌دل و جنگنده هستند، اما زورمان نرسید و شرمنده شدیم. هر چی از دستمان برآید انجام می‌دهیم اما باز هم نتیجه نمی‌گیریم و خودمان هم از شرایط ناراحت هستیم.

وی درباره جایگزینی “صالحی” و کسب امتیازآورترین بازیکن در دیدار برابر آرژانتین، گفت: “میثم صالحی” ان‌شاءالله بهتر شود و مردم هم برایش دعا کنند. به این بازیکن نیاز داریم. هر چی از دستم برآید برای موفقیت تیم انجام می‌دهم. دست بچه‌ها درد نکنه که کمک کردند و این عنوان را به دست آوردم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا