ورزشی

واکنش حسن یزدانی به تقابل دوباره با تیلور

حسن یزدانی که برای کسب مدال طلای دیگری راهی مسابقات جهانی بلگراد می شود، درباره آخرین روزهای تمرینات آزاد اظهار داشت: این روزهای پایانی تمرینات است و دوران آماده سازی را پشت سر می گذاریم، بچه ها از نظر روحی و جسمی در شرایط خوبی هستند. شرایط مردم هم باید دعا کنند که بچه ها بهترین نتیجه را بگیرند و دل مردم را شاد کنند.

دارنده دو مدال طلا و نقره المپیک در مورد حریفان خود خاطرنشان کرد: در وزن 86 کیلوگرم با اکثر حریفانم کشتی گرفتم، حریف مستقیم کشتی گیر آمریکایی است که کشتی او را به همراه پژمان پژمان و تیم تحلیلی تماشا کردیم. نکاتی را ارائه کردند و ما در تمرینات آنها را تست کردیم که اگر اتفاق خاصی نیفتد، اگر خدا اجازه دهد و مردم دعا کنند، مسابقات را به خوبی تمام می کنیم.

همچنین کامران قاسم پور قهرمان 2021 کشتی آزاد تا وزن 92 کیلوگرم جهان در برنامه دره طلایی چند روز قبل از اعزام به بلگراد درباره وضعیت خود گفت: شرایط بدنی ما خوب است، فشار تمرینات کم شده است. امروز (21 شهریور) آخرین روز تمرینات پرفشار بود.” . با برنامه ریزی های مربی کم کم تا روز بازی به شرایط خوبی می رسیم و امیدوارم در صربستان نتیجه قابل قبولی بگیریم.

وی درباره حریفان خود در این مسابقات گفت: مسابقات جهانی است، مطمئنا همه کشورها با آمادگی کامل خواهند آمد، ما برای هر حریفی برنامه ریزی کرده ایم. حریف مستقیم من در مسابقات جهانی یک کشتی گیر آمریکایی است که با جزئیات بیشتری روی او کار کردیم. این مبارزه را با پژمان و مربیان در تمرینات شبیه سازی کردیم و هر آنچه در این مبارزه لازم بود را تمرین کردیم، امیدوارم با نتیجه خوبی به پایان برسد.

قاسم پور با اشاره به حریف فینال سال گذشته خود که در مسابقات جهانی امسال حضور ندارد، گفت: فینال سال گذشته با روس کوربانوف بود که در مسابقات قهرمانی امسال حضور ندارد. فینال سختی هم بود، کشتی گیر روسی بود که با او درگیری سختی داشتم، امسال بدون کوربانف حریف آمریکایی از بقیه جدی تر است و امیدوارم مردم برای من دعا کنند تا من نگیرم. آنها را شرمنده کنید

بیشتر بخوانید:

257 258

دکمه بازگشت به بالا