ورزشی

واکنش رئیس ایرانی فدراسیون فوتبال بلژیک به اعتراض تیم بیرانوند

آفتاب نیوز:

مهدی بیات ، رئیس جمهور ایران ، باشگاه بلگراد شارلروئی ، همچنین رئیس اتحادیه فوتبال بلژیک است. این منجر به شایعات حمایت از بجات از باشگاه وی در فوتبال بلژیک شد.

بیات گفت: “من هرگز در مورد منافع شارلروی فکر نکرده ام ، اما به این فکر می کنم که چگونه می توانم فوتبال بلژیک را بهبود ببخشم زیرا این امر منجر به پیشرفت شارلروی خواهد شد.”

واکنش رئیس جمهور ایران از اتحادیه فوتبال بلژیک به اعتراض تیم بیرانوند

بیات که هنوز در تصمیم تصمیم فدراسیون بلژیك برای بستن لیگ فوتبال در كشور و اعلام قهرمان تحت فشار است ، گفت: “در 26 مارس ، نامه سرگشاده ای را به باشگاه ها نوشتم.” من به آنها گفتم که برای برگزاری هفته سی ام لیگ ، هر کاری که می توانیم انجام دهیم ، تا مشکلاتی را که اکنون می بینیم ایجاد نکنیم. یک روز بعد ، رئیس باشگاه Saint Tronden پاسخ داد که مسابقات به اینجا پایان می یابد. من همان نظر او را نداشتم ، اما همیشه به باشگاه ها گوش می کردم.

وی با نام بردن از آنتورپ ، اضافه کرد: “من به کلوبی حمله کردم که نفهمیدم. بعد از اظهارنظرهای آنها ، همه باشگاههای دیگر به من گفتند که سخنان این باشگاه ناعادلانه است.

سپس رئیس جمهور ایران فدراسیون فوتبال بلژیک به ذکر اسامی آنتروپ و لوچیانو دونفریو (مدیر فنی این باشگاه) پرداخت و گفت: “من درک سختی حمله آنها را داشتم. آنچه که باشگاه های دیگر فکر می کنند برای من مهم است دونفریو همان شخصی است که در انتخابات فوتبال بلژیک به من رای داد. متحدین.

در صورت اثبات این امر ، بیات در مورد مزایای همکاری بین فدراسیون فوتبال و باشگاه شارلروی چیست؟ وی اظهار داشت: اگر مدارکی وجود داشته باشد ، من مشکلی با آن ندارم.

رئیس اتحادیه فوتبال بلژیک همچنین درباره برنامه ادغام باشگاه های هلندی و بلژیکی در لیگ با نام “BeNeLiga” گفت: “من طرفدار این طرح نیستم ، اما اگر بتوانید مرا قانع کنید که این طرح به نفع فوتبال بلژیک است ، من به آن گوش خواهم داد.” من با حضور 8 تیم بلژیکی و 10 تیم هلندی در لیگ مخالف هستم ، زیرا واقعیت این است که بلژیک در سطح ملی و باشگاهی از هلند بالاتر است. تصور کنید که باشگاه های بلژیکی در رده های اول تا هشتم لیگ ، و تیم های هلند نهم تا هجدهم قرار دارند. سپس تیم با شماره هشت باید در نتیجه نهایی قرار بگیرد تا یک تیم ملی بلژیک دیگر جایگزین شود. اما به هر حال ، من دشمن باشگاه هایی نیستم که این برنامه را ارائه دادند. این حق آنهاست.

آنتورپ بلژیک باشگاهی است که با علیرز بیرانوند دروازه بان ملی پوش ایران و تیم پرسپولیس به توافق رسیده است و وی برای معاینات پزشکی باید به این کشور سفر کند. Antwerp همچنین می خواهد کاوه رضایی مهاجم ایرانی را امضا کند.

دکمه بازگشت به بالا