ورزشی

واکنش رییس کمیته پارالمپیک به خداحافظی جوانمردی/ نمی‌گذاریم برود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، غفور کارگری رییس کمیته ملی المپیک در حاشیه مراسم تحلیل از مراسم تقدیر از مدال آوران بازی های پاراآسیایی گفت: مراسمی بود که با تدبیر و نظر شهردار تهران برگزار شد. با کیفیت مراسم تجلیل از مدال آوران آسیایی از مدال آوران پاراآسیایی هم تقدیر شد.

وی ادامه داد: از ١٦٠ مدال آور با حضور مسوولان شهرداری تقدیر شد، همکاری خوبی از شهرداری شاهد هستیم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد. در این مراسم از خانواده شهید رضی هم تجلیل شد و همچنین از دو جانباز مدافع حرم.

رییس کمیته ملی المپیک در مورد ساره جوانمردی و انتقادهایی که در مورد عدم حمایت ها مطرح کرد و همچنین خداحافظی او گفت: با من صحبت کردند، جای نگرانی نیست، او در مسابقاتی که برای کسب سهمیه بود (هند) حضور ندارد اما در مسابقه اصلی در کره شرکت می کند. او هنوز در وضعیت قهرمانی است، مگر می گذاریم خداحافظی کند، چرا باید خداحافظی کند.

کارگری در مورد جذب مربی روسی برای پاراقایقرانی و اینکه سرمربی پاراکانو استعفا کرده است، گفت: صحبت شما در مورد سرمربی درست است، رییس فدراسیون گفت تا اخر دی موضوع را قطعی می کنیم، در مورد سایر مربیان شورای فنی باید تعیین تکلیف کند، شورای فنی شاید فرد دیگری را در نظر بگیرد. من هم اینگونه حدس می زنم.

وی همچنین در مورد سرمربی تیر و کمان و استعفای کهتری تصریح کرد: کهتری یکی از مربیان خوب است و تلاش می کنیم او باز گردد، در شورای فنی همه موارد را در نظر می گیریم و تصمیم می گیریم.

کارگری همچنین در مورد انتخابات فدراسیون جانبازان گفت: فدراسیون جانبان یکی از مهمترین فدراسیون های کل کشور و مهمترین فدراسیون ورزش جانبازان است، حساسیت بالاست، کاندیداهایی ثبت نام کردند، اطلاعی در مورد دو قطبی شدن انتخابات نداریم اما معمولا اینگونه می شود که بین دو سه نفر رقابت صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: کمیته ملی پارالمپیک به عنوان یک سازمان گزینه ندارد اما من به عنوان یک نفر، نظری دارم.

کارگری در پاسخ به پرسش خبرنگار آنلاین مبنی بر نتیجه مثبت تست دوپینگ چهار ورزشکار ایران در بازی های پاراآسیایی گفت: چهار دوپینگی نیست، فعلا دو نفر قطعی است، وقتی موضوعی مطرح شده نباید گفت، در حال بررسی است و نتیجه اعلام می شود.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا