ورزشی

واکنش سرمربی اسپانیایی به حضور در لیگ ایران

آفتاب‌‌نیوز :

باشگاه نساجی مازندران روز گذشته اعلام کرد که با لوکاس آلکارز سرمربی سابق گرانادا برای هدایت این تیم به جای مهدی رحمتی خبر داد.

در همین رابطه آلکارز اولین واکنش خود را به مربیگری در ایران را نشان داد در مصاحبه با سایت «granadadigita»، گفت: نساجی تیم بزرگی در ایران است و برای مربیگری در این باشگاه هیجان زده هستم.

وی افزود: نساجی اکنون عملکرد ضعیفی در لیگ ایران داشته، اما در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت، چون در فصل گذشته قهرمان جام حذفی ایران شده بود.

این رسانه اسپانیایی در پایان خبر داد کاناداس دستیار سابقش در گرانادا قرار است به همراه او به ایران سفر کند و در کادرفنی تیم نساجی حضور داشته باشد.

چوس خسوس کاناداس که قبلا در گرانادا، تیم ملی الجزایر، لوانته و المپیاکوس نیکوزیا قبرس با آلکاراز همکاری کرده، در نساجی نیز دستیار این مربی است.

طبق اعلام فران مارتینز، کارشناس آمار در فوتبال اسپانیا سرمربی جدید نساجی به همراه مانوئل خوزه ویلانوا، مربیانی هستند که بیشترین تیم‌ها را در رده‌های اول، دوم و سوم فوتبال اسپانیا هدایت کرده اند.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا