ورزشی

واکنش سرمربی والیبال ایران به شکست مقابل هلند

سرمربی والیبال ایران می گوید برزیل به احتمال زیاد حریف بعدی تیمش خواهد بود.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، بهروز عطایی سرمربی والیبال ایران پس از باخت این تیم مقابل هلند در جام جهانی مردان گفت: بازی سختی برای تعیین گروه اول داشتیم و تیم هلند با سرویس های بسیار خوب کار تهاجمی ما را به هم زد.

وی ادامه داد: لحظه ای که فشار سرویس را رها کردیم، برای توپ های برگشتی مشکل داشتیم. تفاوت اصلی این دو تیم در ریباند بود و در آنجا بسیار موفق بودند. در برگرداندن توپ موفق نبودیم. این مشکل باعث سردرگمی تیم شیراز شد و بازیکنان نتوانستند کیفیت لازم را داشته باشند و در نهایت بازی را تسلیم کردیم.

عطایی با بیان اینکه در کار هجومی تفاوت زیادی بین دو تیم وجود ندارد، تصریح کرد: هلند 6 امتیاز سرویس مستقیم داشت و ما در این قسمت 5 امتیاز داشتیم. نیمیر برجسته ترین بازیکن این دیدار بود که توانست روند بازی را تغییر دهد. او با سرویس های طولانی توپ را از دست پاسورها دور می کرد و در ضدحملات هم خوب کار می کردند.

سرمربی تیم والیبال ایران در پایان گفت: حریف بعدی ما احتمالا برزیل خواهد بود. برزیل تیم قدرتمندی است و با اطلاعاتی که از تیم برزیل می گیریم سعی می کنیم خود را برای مرحله بعدی آماده کنیم و انتظار بازی خوبی را داریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا