عمومی

واگذاری فرودگاه‌های عسلویه و ماهشهر به شرکت فرودگاه‌ها

بر اساس پایگاه خبری ،

در مورد برقراری پروازها به ترکیه ، کاپیتان زنگنه افزود: هنوز تاریخ پروازهای ترکیه مشخص نیست و مردم نباید در حال حاضر بلیط پروازهای ترکیه را خریداری کنند.

زنگنه در مورد حادثه فرودگاه ماهشهر گفت: با توجه به گزارش هایی مبنی بر ایمن نبودن فرودگاه ماهشهر ، ما این فرودگاه را به غیر از فرودگاه عسلویه به فرودگاه های ایران و ناوبری هوایی تحویل داده ایم.

همچنین فرودگاه ها مسئولیت پیمایش در فرودگاه ماهشهر را به صورت کتبی پذیرفته اند.

رئیس اداره هواپیمایی کشوری ادامه داد: سایر فرودگاه های مرتبط با شرکت نفت بر اساس ترافیکی که دارند در این فراخوان قرار می گیرند و به تدریج واگذار می شوند.

دهقانی زنگنه همچنین در مورد دستورالعمل های اخطار اخیر گفت که ما دستورالعمل های 1900 را اعلام کرده ایم و همه شرکت های هواپیمایی ملزم به رعایت دقیق تمام مقررات آن هستند.

مردم همچنین می توانند فرم های نظرسنجی را در هنگام پرواز مشاهده کرده و بارکد خود را به صورت آنلاین در وب سایت اداره هواپیمایی کشوری اسکن کنند تا نگرانی های خود را بیان کنند.

وی گفت: همچنین در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، وب سایت سازمان و خط تلفن آن بصورت 24 ساعته در دسترس است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری افزود: در زمینه استفاده بیشتر شرکت های هواپیمایی از اتوبوس برای رعایت فاصله اجتماعی هنگام جابجایی مسافر از ترمینال ها و هواپیماها ، شرکت های هواپیمایی نیز ملزم به رعایت دقیق دستورالعمل های اجرایی هستند ، بنابراین باید اتوبوس های کافی را تهیه کنند.

تهویه هواپیما کاملاً روشن است

دهقانی زنگنه همچنین در مورد مشکلات و ابهاماتی که در رابطه با تهویه هواپیما و نبود فیلتر میانی ایجاد می شود ، صحبت کرد. روشن کنید تا هواپیما روی زمین تهویه شود.

همچنین قبل از خاموش شدن موتور هواپیما ، این موتور کمکی باید روشن شود تا در هنگام تاکسی گرفتن هواپیما و در هنگام پیاده شدن مسافران بدون تداخل کار کند.

جلسه تحقیق درباره سقوط هواپیمای اوکراین در 17 اکتبر

دهقانی زنگنه درباره آخرین وضعیت سقوط هواپیمای اوکراین گفت: جلسه مشترک ایران و اوکراین در تاریخ 18 اکتبر با حضور نمایندگان دیگر در تهران برگزار می شود تا سایر جوانب سقوط را بررسی کند.

دکمه بازگشت به بالا