ورزشی

وحیدی: برداشت لیتیوم از دریاچۀ ارومیه کذب است

وحیدی: برداشت لیتیوم از دریاچۀ ارومیه کذب است

وزیر کشور در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برداشت لیتیوم از دریاچۀ ارومیه کذب است.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، احمد وحیدی وزیر کشور، در حاشیه نشست امروز چهارشنبه (13 دی ماه) هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: هرچه به انتخابات نزدیک می شویم توجهات به این‌ موضوع بیشتر می‌شود سخنان ارزشمند و تاکیدات رهبرانقلاب برای مشارکت گسترده تحرکات خوبی را بوجود آورده است و امیدواریم همانطور که رهبرمعظم انقلاب مطالبه داشتند شاهد حضور همه جناح های سیاسی و مشارکت گسترده مردم باشیم.

وی افزود: منتظر هستیم روزهای آینده اسامی داوطلبان توسط هیئت های نظارت اعلام شود و این‌ می‌تواند انتخابات را در مسیر حرکت قوی‌تر قرار دهد، انتخابات فرصت کم‌نظیری برای ملت است که با حضور قوی می‌توانند یک مجلس قوی را رقم‌ بزنند.

وزیر کشور تأکید کرد: امنیت مرزها حتما مورد توجه جدی هست اما برخی مناطق جنوب شرق صعب العبور است و تروریست ها بعضا از آن سو استفاده می‌کنند انتظار ما از همسایگان این است که همکاری کنند و با این‌ها برخورد جدی شود حافظان مرز اعم از فراجا و سپاه در تامین امنیت مرز کوشا هستند.

وحیدی ادامه داد: قبلا با پاکستانی ها صحبت داشتیم هنوز هم هست قول‌هایی داده بودند امیدواریم بتوانند پایگاه‌های تروریست‌ها در خاک خود را از بین ببرند، تلاش جدی برای دستگیری تروریست ها صورت گرفته و امیدواریم بعضی از آنها را دستگاه ها بتوانند داشته باشند.

وی تصریح کرد: برای اتباع خارجی شرط داشتن حساب بانکی، مجار بودن حضور هست و بعدا تخصیص به آن حساب بر اساس فرآیندها هست.

وحیدی با تاکید بر کذب بودن برداشت لیتیوم از دریاچه ارومیه، تاکید کرد: برداشت لیتیوم از دریاچۀ ارومیه کذب است.

وزیر کشور بیان کرد: فتا و پدافند غیر عامل و وزارت ارتباطات در خصوص هک اپلیکیشن ها مسئولیت دارند و بر اساس دستورالعمل صادره ایمنی را باید تأمین کنند اخیرا برای یکی از اپلیکیشن ها این اتفاق افتاده، باید ایمنی سکوها تأمین شود.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا