ورزشی

وضعیت مبهم تیم های لیگ برتر فوتسال

در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتسال ، وضعیت تعداد زیادی از تیم ها مشخص نیست.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، در شرایطی که از آغاز فصل جدید لیگ برتر از اواخر ماه ژوئیه زمزمه هایی به گوش می رسد ، وضعیت تیم های لیگ برتر مشخص نیست و اکثر تیم ها منتظر تعیین زمان دقیق این مسابقات هستند .

در چند روز گذشته ، سه تیم مدعی فصل گذشته ، مس سونگون ، گیتی پسند و کراپ الوند ، وضعیت خود را مشخص کرده اند و شایعه شده است که طی چند روز آینده سان اچ ساوه نیمکت مربیگری آنها را تعیین می کند ، اما وضعیت دیگران تیم ها ناشناخته است

در پایتخت خشم تهران که فصل گذشته با محمد کشاورز در لیگ برتر بود ، وضعیت نامعلوم است و حتی زمزمه های فروش این تیم وجود دارد. منصوری قرچک ، تیم محبوب فوتسال ایران ، قطعاً در مسابقات شرکت خواهد کرد ، اما وضعیت مالی این تیم مشخص نیست و ممکن است مانند فصل گذشته با چالش هایی روبرو شود.

در نزدیکی پایتخت ، تیم مقاومت البرز مصمم است و به احتمال زیاد با فرهاد کشاورز همکاری خواهد کرد تا روند خوب فصل گذشته را ادامه دهد. فردوس قم نیز با همین نام یا با نام دیگری به عنوان نماینده قم در مسابقات حضور دارد اما وضعیت مالی و اسپانسری این باشگاه مشخص نیست.

Citizen Sarija ، یکی دیگر از تیم های محبوب فوتسال در فصل گذشته ، مشکلات مالی زیادی داشت و باید دید او فصل جدید را کی شروع می کند و با چه کیفیتی در مسابقات شرکت می کند. اهورا بهبهان که بقای او در لیگ برتر هفته گذشته تأیید شد ، همچنان مشکلات مالی خواهد داشت ، اما ممکن است درباره فروش آنها بحث شود

تیم حفاری که سال گذشته از نظر اقتصادی مشکل داشت ، منتظر تعیین بودجه ای برای فصل جدید است تا بتواند در شرایط بهتر رقابت کند. فرش آرای مشهد نیز احتمالاً به زودی شروع به کار می کند. تیمی که در سال های اخیر مشکل مالی نداشته باشد نیز ممکن است کاندیدای فصل جدید باشد و مجید مرتضایی احتمالاً سرمربی این تیم خواهد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا