ورزشی

وضعیت میناوند بعد از دو روز درگیری با کرونا/ شستشوی ریه بیمار – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، امیرحسین لطفی با استناد به وضعیت عمومی مهرداد میناوند؟ او گفت: میناوند دو روز پیش با یک بیماری تنفسی شدید (مشکل و تنفس کم عمق به بیمارستان ارجاع شد و به دلیل موارد اضطراری تحت درمان پیشرفته قرار گرفت.

یک دکتر میناوند وی افزود: متأسفانه به دلیل ویزیت دیرهنگام ، تا 80 درصد از ریه های وی از دو مورد آسیب دیده است. یک طرفه وی آنقدر ویروس کرونا داشت که مجبور شدیم وی را بیهوش کرده و سپس درمان های پیشرفته انجام دهیم.

لطفی ادامه داد: “متأسفانه وقتی او در مرحله طوفان التهابی بود به بیمارستان رفت.” وووید ساعت 19 بود ، بنابراین بیمار عجله کرد در مورد شما سی شما انتقال داده شده و به فن متصل می شود.

او در مورد اقدامات درمانی برای صحبت کرد میناوندوی گفت: “طبق دستورالعمل های علمی و ملی ، تمام اقدامات پیشرفته پزشکی و دارویی در حال اجرا است.” میناوند این یک گنجینه ملی برای همه ما است و همه ما سعی خواهیم کرد تمام اقدامات لازم را برای سلامتی آنها و سعادت مردم انجام دهیم.

فاطمی افزود: به دلیل وضعیت جدی درگیری ریه ، امروز برای بیمار. تراکئوستومی (نای را باز کنید) انجام دهید و بعد از آن برونکوسکوپیبیمار هر دو ریه را شسته است. خوشبختانه پس از این عمل ، اکسیژن موجود در خون تا حدودی افزایش یافت.

متخصص بیهوشی فعلی در مورد وضعیت فعلی بیمار گفت: شرایط فعلی میناوند مرحله حاد و نگران کننده است و من از افراد و علاقه مندان دعوت می کنم با کمک تیم شفابخشی و آنها دعای خالص و انرژی های مثبت خود را ارسال کنند. مطمئناً ما با امید کار می کنیم تا از وخیم تر شدن اوضاع جلوگیری کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه دارو و تجهیزات و امکانات کمبودی ندارند و افراد خوب کشورمان می توانند اطمینان داشته باشند که تیم پزشکی میناوند با وجود ابتلا به بیماری زمینه ای و چاقی ، آنها همه گزینه ها را برای درمان آن دارند.

سرانجام ، فاطمی با ابراز نگرانی از اینکه طوفان در کشور ما علی رغم تلاش های ارائه دهندگان خدمات بهداشتی که شبانه روز کار می کنند ، دوباره در حال افزایش است و افزود: من عمیقاً از مردم و عزیزانی که این ملت به آنها تعلق دارد سپاسگزارم آنها علاقه مند هستند من از شما می خواهم که هرگز در مبارزه با تاجگذاری برای ریشه کن کردن و کنترل بیماری ، پوشیدن ماسک ، شستن منظم دستها ، رعایت فاصله اجتماعی و جسمی ، موکول به تاجگذاری تاجگذاری ، مسافرت و هر چه سریعتر شرکت نکنید. اگر علائمی را مشاهده کردید که مشکوک قلمداد می شوند ، با پزشک خود مشورت کنید تا روند درمان را متوقف یا به تعویق اندازد.

دکمه بازگشت به بالا