ورزشی

وقتی پرسپولیسی‌ها پروتکل‌های بهداشتی را فراموش می‌کنند!

طبق این گزارش شفافدو تیم فوتبال پرسپولیس و سایپه در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی به پایان رسید. این مسابقه که اولین مسابقه دوستانه سرخ ها بعد از تعطیلات و قرنطینه بود ، میهمانان ویژه ای داشت از جمله مهدی رسول پناه ، حبیب کاشانی ، محمد پنلی و فرشاد پیوس. باشگاه پرسپولیس همچنین گزارشی ویدئویی درباره این مسابقه و میهمانان ویژه در وب سایت رسمی و کانال قرار داده است که از نکات ویژه ای برخوردار بودند؛ عدم رعایت فاصله فیزیکی!

افشین پیروانی در مصاحبه های اخیر در پاسخ به پایبندی بسیاری از مدیران باشگاه دیگر به پروتکل های اجتماعی مانند بوندس لیگا و لالیگا ، اذعان کرد که پرسپولیس در تلاش است تا این دو لیگ برتر اروپایی را دنبال کند و در تلاش است تا نمونه ای از باشگاه های آلمانی را در پروتکل های بهداشتی دنبال کند. به بهترین روش رعایت کنید. این حادثه در اولین بازی قرمزها پس از قرنطینه مورد توجه قرار نگرفت و میهمانان و اعضای این باشگاه علاوه بر عدم مشاهده مسافت اجتماعی در یک آغوش ، حتی به دلیل نمادهای موجود در عکس های سوغاتی خود ، فاصله را رعایت نکردند و یک عکس سوغاتی را در کنار هم گرفتند. .

البته این واقعیت که همه اعضا و جانبازان این تیم از ماسک استفاده می کنند نباید نادیده گرفته شود ، اما طبق گفته سخنگوی کارکنان کرونا و پزشکان متخصص ، ماسک ها به تنهایی نمی توانند از انتقال بیماری و بسیاری از نکات دیگر مانند استفاده از دستکش و حفظ فاصله بدنی جلوگیری کنند. باید از این ویروس اجتناب کرد.

این اقدام اعضای باشگاه پرسپولیس که در ادامه لیگ و پیروی از پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از بیماری کرونور ویروس در نظر گرفته می شدند ، نگران کننده به نظر می رسید و بهتر است باشگاه ها نه تنها به صورت شفاهی بلکه در عمل با سلامتی برخورد کنند. رعایت کنید.

دکمه بازگشت به بالا