ورزشی

پرسپولیسی خبرساز این بار مدیر کمیته فنی فدراسیون فوتبال شد

استعلام ما به این موضوع منجر شد که رئیس فدراسیون فوتبال تصمیم دارد دکتر بیژن ذوالفقارنسب را به عنوان رئیس کمیته توسعه فنی انتخاب کند و مرتضی محصص دیگر عهده دار این سمت نیست. ذوالفقارنسب در دوران حضورش در هیات مدیره پرسپولیس به دلیل مشغله کاری سر زبان ها بود.

کمیته توسعه فنی فدراسیون فوتبال دست فدراسیون فوتبال در انتخاب مربیان تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و همچنین فوتبال بانوان است. این کمیته همچنین وظیفه نظارت بر عملکرد نمایندگی ها و ارائه گزارش به اعضای هیئت مدیره را بر عهده دارد.

با وجود انتخاب دکتر بیژن ذوالفقارنسب به عنوان رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال، وی هنوز کار خود را در این کمیته آغاز نکرده است اما به نظر می رسد مرتضی محصص به عنوان رئیس این کمیته کار خود را در فدراسیون فوتبال به پایان رسانده است. سازماندهی و مدیریت کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود.

جالب اینجاست که فدراسیون فوتبال پیش از این جلال چراغپور را به عنوان رئیس کمیته آموزش انتخاب کرده بود اما این اعلام هنوز منجر به همکاری طرفین نشده است و هدایت کمیته آموزش تنها بر عهده نیما نکیسا، رئیس کمیته آموزش است.

باید منتظر ماند و دید که آیا دکتر بیژن ذوالفقارنسب به عنوان رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال حاضر به همکاری با فدراسیون فوتبال خواهد شد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا