عمومی

پسری که در موقعیت گل به دنیا آمد

انصاریان خود را در مقابل تماشاگران و در یک تلویزیون زنده پخش کرد که بزرگتر از یک جوان با چهره آفتاب زن و موهای کوتاه است. تمام قدرتی که در پاهایش داشت ، استدلالی را بیرون انداخت که هم دردناک بود و هم قرمز! این ضربه به نقطه عطفی در زندگی پسران کرمانی از فوتبال ایران شد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، این روزنامه ایران ورزشی وی نوشت: “اما انصاریان در اوج کار خود بهترین بازیکن بود.” قوی و استخوانی. یکی از آخرین نسل بازمانده مدافعانی که قوانین خاص خود را داشت: “یا توپ بیرون می آید ، یا بازیکن!” شما یک پیراهن پرسپولیس پوشیدید. در یک عصر آفتابی ، آنها با یک پاس عبور کردند. تیمی با تعداد زیادی بازیکن که سرباز بودند. سربازان واقعی! توپ در گوشه ی راست دروازه پرسپولیس به سمت بازیکن جوان رفت؛ پروانه ها مرطوب تر و مرطوب تر هستند. پاهایش بزرگتر از حد معمول به نظر می رسید.

آرش برهانی در سبک جیجی اووچا چندین بار توپ را بین پاهای خود رد کرد. انصاریان خود را در مقابل تماشاگران و در یک تلویزیون زنده پخش کرد که بزرگتر از یک جوان با چهره آفتاب زن و موهای کوتاه است. تمام قدرتی که در پاهایش داشت ، استدلالی را بیرون انداخت که هم دردناک بود و هم قرمز!

این ضربه به نقطه عطفی در زندگی پسران کرمانی از فوتبال ایران شد. وی در شهرداری کرمان بازی کرد و به تیم ملی جوانان دعوت شد. از دعوت هایی که خودش می گوید ، وی برای پر کردن ویترین ها از شهر لازم بود ، اما با تیم جوانان توانست به مقام چهارم آسیا برسد. سکوی پرش حتی ناصر ابراهیمی او را به تمرین در پرسپولیس برد. او همچنین به سایپو و ذوب آهن پیشنهاد كرد ، اما سربازان مجبور شدند از آنجا عبور كنند. ساردین ها را بگذر!

با گذشت قهرمان ایران و ستاره های آینده ، او شد ، اما به النصر رفت. از آن نقل و انتقالات ناموفق به محض بازگشت ، استقلال خود را از دست داد.

برهانی برای استقلال به عنوان بهترین و بدترین مهاجم استقلال به استقلال آمد ، بنابراین عادل فردوسی پور می تواند اصطلاح گلتسن را اختراع کند تا ترکیب جدیدی در فوتبال ایران ایجاد کند: “آرش برهانی خود را در موقعیت خوبی قرار می دهد تا گلزنی کند.” به نظر می رسد قبل از آرش هیچ نزاعی رخ نداده است!

با قدم های طولانی و متوقف شده ، سرعت حیرت انگیز ، امکان جداسازی خود از مدافع ، پشتکار و پشتکار که همیشه او را با لبخند همراه می کرد ، به مهاجمی تبدیل شد که توسط برانکو ایوانکوویچ به جام جهانی 2006 راه یافت. جام جهانی که آرش بخشی از راه را مقابل قطر هموار کرد. ایران قطر را 2-1 کرد. جام جهانی رویای گل تساوی را در چهارراه کعبی به ثمر رساند و سپس وحید هاشمیان شلیک کرد.

گل او در بازی دوستانه مقابل کرواسی یکی از اهداف فراموش نشدنی او است. 10 گل دیگر که آرش با پیراهن تیم ملی ایران به ثمر رساند. او که شماره 14 را پوشیده بود نیز در زیر سایه سنگین علی دایی ماند. افراد جوانتر ، که با مهدی طارمی فوتبال می شناسند ، مطمئناً شرایطی را که آرش برهانی گذرانده اند ، به یاد نمی آورند. برهانی ، مهدی طارمی زمان خودش بود! خصوصیت استدلال این بود که موقعیت ها را یکی یکی بر می داشت! موقعیت هایی که فشار خون هواداران استقلال را بالا برده و پایین می آورد. شاید سخت باشد باور کنید که او 100 گل به ثمر رسانده است که تمام این فرصت ها برای استقلال را از دست داده است. هنگامی که او در بازی برابر سایپا در 11 فوریه 2014 صدمین گل خود را به ثمر رساند ، او در کودکی اشک ریخت ؛ معصوم و عزیز.

ناصر حجازی او را دوست داشت. وقتی 14 ساله بود ، “او به رشت استقلال بیا ، اما نتیجه آن نتیجه ای نیفتاد.” امیر قلعنوی به او گفت که او یک مهندس است و حتی فیروز کریمی ، که از اهدافش اذیت شده بود ، گفت. آراشا برای یادگیری چگونگی به ثمر رساندن گل ، باید تیراندازی کند. در اولین فصل خود ، برهانی برای زندگی حجازی 4 گل به ثمر رساند ، 5 گل برای فیروز کریمی و 1 گل برای امیر قلعه نویی که اولین فصل خود را با لباس 10 گل استقلال به پایان رساند.

آرش برهانی 9 سال در استقلال بازی کرد و 109 گل به ثمر رساند. سریعترین هت تریک را در 9 دقیقه ضبط کنید! قاتل تیم های عربی در لیگ آسیا ، بازیگر سریال “در حاشیه های زاینده رود” که بعد از تغییر حضور امیر قلعنوی در سبک علی کریمی در فصل گذشته ، به کلمن ضربه زد ، شادی پس از گل با باز کردن بازوهایش. برهانیا

اگرچه آرش برهانی با لباس خداحافظی از فوتبال خداحافظی کرد ، اما قلب او بلوند است. وی در نامه خداحافظی غمناک نوشت: “هر ورود یک عزیمت دارد.” با این حال ، من فکر نکرده ام که از این با خداحافظی استقلال و فوتبال خداحافظی کنم ، اگرچه این روزها مرخصی باز است ، اما من می خواستم فوتبال را با پیراهن براق استقلال ترک کنم و حالا می گویم با تمام وجود با هواداران خداحافظی می کنم ، فقط در گوشه و کنار ایران. آبی. “

فقط در گوشه ای از ایران با قلب آبی …؛ “گفتن جملاتی برای پسر كرمانی فوتبال ایران كه هنوز هم با لبخندهای او از یاد خواهیم برد.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا