فرهنگ و هنر

پیام تبریک رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت آغاز به کار مجلس یازدهم

در این پیام نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان هدیه و تبریک خیرخواهانه ضمن تبریک مراسم تحلیف مجلس یازدهم و انتخاب محمد بیکر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، به نقل از سازمان امور خیریه و امور خیریه ، پیام تبریک به حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی می خواند:

به نام خدا

مجلس شورای اسلامی از ماهیت وجود و جوهر انقلاب اسلامی سرچشمه می گیرد و نشان از موضع دموکراسی در نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.

خدا را شکر می کنم که در مرحله دوم انقلاب اسلامی ، علی رغم همه تهدیدها و توطئه های رژیم علیه جمهوری اسلامی ، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با موفقیت برگزار شد ، به طوری که تمام کسانی که لحظه ها را برای پایان دادن به زندگی انقلاب اسلامی حساب می کنند ، خواب خواهند دید. تبدیل به یک جهیزیه گریزان شوید.

اعطای و خیرات با اهداف و برنامه هایی از جمله ارتقاء بهره وری اقتصادی و ساماندهی موقوفات ، حمایت از شرکت های دانش بنیان ، جلوگیری از کارآفرینی و نصب موقوفات قابل اعتماد ، برجسته سازی و فعال کردن خیرین ، ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی به امامزادگان و حرم های مقدس و در عین حال مواجهه با برخی از شکافهای قانونی دلایل و دلایل بسیاری برای همکاری و تعامل با مجلس شورای اسلامی دارد.

از طرف دیگر ، با احترام و سپاس از نمایندگان و ریاست پیشین مجلس شورای اسلامی ، افتتاح مجلس یازدهم و انتخاب برادر شریف. من دکتر محمد باقر قالیباف را به عنوان رئیس این مجمع تبریک می گویم و امیدوارم در این دوره جدید بتوانیم از ظرفیت های متقابل بنیاد خیریه و خیرین و مجلس شورای اسلامی استفاده بهتری داشته باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا