عمومی

پیام تسلیت آیت الله نوری همدانی

بر اساس پایگاه خبری ،

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ متن پیام آیت الله نوری همدانی به شرح زیر است:

به نام خدا
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا مَا أَحَدُوا اللّهَ عَلَیْهْ فَمِنْهُمُن گرفت نَحْبَهُ وَمِنْهن
بار دیگر دست جنایتکاران تروریست به خون یک دانشمند و بنده دیگر آغشته شد. بدون شک ، شهادت شهید والامقام محسن فخری زاده پاداشی برای تلاش علمی و خدمت به بشریت در زمینه های مختلف به ویژه هسته ای و دفاعی است.
پس از این حادثه تروریستی و شهادت این نخبه ارزشمند ، باید چند مورد را ذکر کنم:
2- دشمنان این ملت بزرگ و غیور باید بدانند كه مردم این مرز و بوم هرگز با این ترور و كشتار از آرمان خود چشم پوشی نكرده اند و قویتر از راه این دانشمند توسط فرزندان این ملت ادامه خواهند یافت و هدف ارزشمند آنها نقض نخواهد شد.
2- ملت عزیز و حزب الله ایران اسلامی باید مثل همیشه آگاه باشند که دشمن در کمین است و از هر فرصتی برای حمله به عزت و اقتدار ایران استفاده خواهد کرد.
بیش از چهل سال است که تهدیدها ، تحریم ها و حملات نظامی موفقیت آمیز نبوده و مقاومت ملت مذهبی ایران شکست خورده است ، بنابراین آنها بار دیگر تجربه ترور خود را تکرار می کنند. و اگر خدا بخواهد ، با وحدت و حمایت از اصل انقلاب و نظام اسلامی و ولایت فقیه ، به استکبار جهانی و صهیونیستی و افراط گرایی منطقه ای آنها پاسخی دندانی می دهد.
2- مقامات محترم باید با جدیت این موضوع را پیگیری کنند و عاملان این جنایت را مجازات کنند و راه را برای کسانی که دلشان برای غرب است ببندند.
شهادت این شهید عزیز را به مقام معظم رهبری و ملت رشید ایران اسلامی ، به همه مجاهدان و جامعه علمی کشور به ویژه خانواده های معززشان تبریک و تأیید می کنم.
کوم المقدیسا
حسین نوری همدانی
ذ اذر

دکمه بازگشت به بالا