فرهنگ و هنر

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «رحیمی کناری»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهدای عزیز

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با انتشار پیامی درگذشت ماجده و مومینا «حاجی خانم خیرالنساء نظریان کله باستی» مادر گرامی شهیدان برجسته «عسگری، مهدی و علی رحیمی کناری» را تسلیت گفت. “.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، متن پیام تسلیت دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی به شرح زیر است:
ما برای خدا هستیم و به سوی او باز می گردیم
با احترام به خانواده شهید گرانقدر رحیمی کناری
سلام
وصف ایمان و ایثار مادران شهدا که فرزندان عزیز خود را در راه حفظ آرمان ها و ارزش های الهی، اسلامی و انقلابی تقدیم کردند، غیرممکن است و نمی توان از صبر و شکیبایی زیبای این زنان مومن و محترم قدردانی کرد. . .
درگذشت مژده و مومینا «حاجی خانم خیرالنساء نظریان کله باستی» مادر گرامی شهیدان سرافراز «عسگری، مهدی و علی رحیمی کناری» را به خانواده محترم تسلیت عرض می نمایم.
بی شک ایمان و اراده واقعی این شهدای سرافراز ریشه در اعتقادات پاک و پاکی که توسط پدر و مادر عزیزشان مطرح شده است می باشد که در این میان نقش این بانوی بزرگوار در راستای تربیت روحیه جهاد و مقاومت بی بدیل است. مادری والا مقام و مفتخر به شهادت فرزندان دلبندش با ایمان و استقامت راسخ راه آن شهیدان بزرگ را ادامه داد. قطعا از دست رفتن این سرمایه های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار غم انگیز است.
اینجانب از نظر متانت و تقوا، ایمان و مقام صبرشان را ارج می نهم و از خداوند متعال برای درگذشتگان غفران و برای بازماندگان صبر مسئلت دارم. امید است که به فضل الهی علاوه بر فرزندان شهیدشان مورد رحمت الهی قرار گیرند.
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا