فرهنگ و هنر

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی محلاتی

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از درگذشت حجت الاسلام شهید شهید محلاتی

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی درگذشت مسلمان حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران را تسلیت گفت.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، متن پیام سعید اوحدی به شرح زیر است:

ما برای خدا هستیم و به او بازمی گردیم
فَآتَاهُمُ اللَّهُ ثَوَابَ الدُّنْیا وَحُسْنَ ثَوَابِ الْآخِرَة وَاللَّهُ یحِبُّ الْمُحْسِنِينَ
(آیه 148 سوره آل عمران)
درگذشت کاهن اعظم “حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی” اندوه و اندوه فراوانی به همراه داشت.
این کشیشان گرانقدر سالهای گرانقدر زندگی خود را صادقانه و فداکارانه در راه حق و خدمت به اسلام و انقلاب و همچنین خانواده های معزز شهدا و ایثارگران سپری کردند. وی با خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران ، اقدامات ارزنده ای در ترویج فرهنگ دینی و اخلاقی و آرمانها و ارزشهای اسلامی و انقلابی و همچنین گسترش و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت انجام داد. عالمی وارسته که همیشه قبل از انقلاب و به ویژه بعد از انقلاب با استقرار امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ، از تلاش و کوشش سالها در مسئولیت هایی مانند نماینده ولی فقیه ، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، عضو مشاور اسلامی مجامع و … اقدامات مناسب و پایدار انجام داده اند. مطمئناً اخلاق ، ایثار ، تعهد ، اخلاص ، سخت کوشی و پشتکار وی در خدمت به خانواده های معظم شهدا ، مدافعان و آزادگان که حتی در مواقع بیماری نیز با جدیت انجام می شد ، در پیشگاه خداوند متعال پاداش بزرگی خواهد داشت.
اینجانب درگذشت این عالم وارسته را در خدمت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نمایم. انشا’الله ، روح والای آن روحانی عالیقدر در بالاترین سطوح با حاکم بارگاه مقدس متحد می شود.
سعید اوحدی
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا