پیام تشکر استاندار از وداع باشکوه مردم با پیکر مطهر شهید رئیسی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

استاندار |شهید رئیسی

به گزارش خبرنگار آنلاین، استاندار خراسان جنوبی به مناسبت وداع باشکوه مردم با پیکر مطهر شهید آیت الله رئیسی پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

تقدیر چنین رقم خورد که پنجمین سفر استانی حضرت آیت الله رئیسی به خراسان جنوبی به شکلی عجیب و متفاوت رقم بخورد.

مردم خراسان جنوبی که همواره نشان داده اند در همه مراسم و مناسبت‌های ملی و مذهبی، پای کارند و حضور و همراهی خود را از آرمان‌های نظام دریغ نمی‌ورزند و چهار دوره سفر آیت الله رئیسی به این خطه را با شکوهی وصف ناشدنی میزبانی کرده اند، برای این پنجمین سفر هم سنگ تمام گذاشتند.

دیار تدین، ادب و فرهنگ در سومین روز از خردادماه ۱۴۰۳، میزبان خادم الرضا علیه السلام، غمخوار ملت، رئیس جمهور محبوب و نماینده عالیقدر خود در مجلس خبرگان رهبری بودند. شکوه حضور مردم شهیدپرور و قدرشناس خراسان جنوبی در مراسم تشییع پیکر مطهر حضرت آیت الله رئیسی، سردار موسوی و دکتر مالک رحمتی، تجدید میثاقی با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

بدون تردید صحنه‌های فراموش نشدنی وداع شورانگیز با خادمان ملت، تکرار قدردانی‌های مکرر اهالی خراسان جنوبی از آنهایی است که ردای خدمت صادقانه و مخلصانه به تن کرده و قلب شأن برای تعالی و شکوه ایران اسلامی و آسایش مردمان مخلص و متدین این سرزمین می تپد.

اینجانب به رسم وظیفه، ضمن تقدیر از اقشار مختلف مردم قدرشناس خراسان جنوبی، از هیآت و گروهای جهادی و مردمی سطح استان، از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، علما و روحانیت و طلاب گرانقدر، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی، دستگاه‌های اجرایی و همچنین اعضای خدوم شورای تأمین استان، خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ای استان، برای این شهدای بزرگوار، رزق فراوان از خوان کرم آل الله را مسئلت دارم.

امید که خداوند متعال، توفیق خدمتگزاری به مردم و پیمودن در مسیر خدمت سالم، صادقانه، بی ریا، جهادی و انقلابی سیدالشهدای خدمت را به همه ما عنایت بفرماید.

جواد قناعت
استاندار خراسان جنوبی

دکمه بازگشت به بالا